"Riverdale". To już pewne! Młodzieżowy hit zakończy się po 7. sezonie. Kiedy go zobaczymy?

"Riverdale" dobiega końca. Młodzieżowy hit zakończy się po 7. sezonie. Na konferencji prasowej władze sieci telewizyjnej tłumaczyły, czemu serial otrzyma jeszcze jeden sezon. Choć nie wszyscy uważają, że to dobra decyzja.

Multimedia

Wiemy, kiedy koniec "Riverdale"

Serial młodzieżowy "Riverdale" na podstawie serii komików Archie Comics zakończy się po 7. sezonie. O końcu produkcji serialu, który zadebiutował w 2017 roku poinformował Mark Pedowitz, prezes sieci telewizyjnej The CW Television Network podczas konferencji prasowej poświęconej m.in. relacjonowaniu planów stacji.

Wiele serialów nie otrzymało swojej kontynuacji. Skasowane zostały seriale takie, jak "Legacies", "Dynastia", "Naomi", "Charmed", "4400", "In the Dark" i "Roswell w Nowym Meksyku", wcześniej informowano także o zakończeniu serialów "Batwoman" i "Legends of Tomorrow". "Riverdale" otrzyma jednak jeszcze jeden sezon. Przedłużone życie dostały także seriale "The Flash", "All American", "Superman & Lois", "Walker", "Kung Fu" oraz "Nancy Drew". Według władz sieci telewizyjnej, a także twórców z Archie Comics podarowanie "Riverdale" jeszcze jednego sezonu to dobra decyzja:

Długo wczoraj rozmawialiśmy z Robertem [Aguirre-Sacasa, producentem wykonawczym “Riverdale” i dyrektorem kreatywnym Archie Comics], który jest zachwycony tymi wiadomościami. Zamierzamy podejść do serialu tak, jak na to zasługuje. To była ikona popukultury i chcemy być pewni, że zakończy się w odpowiedni sposób i stąd ta decyzja.

Nie tylko "Heartstopper" Netfliksa. Poznaj inne seriale stworzone na podstawie komiksówZobacz więcej

Pedowitz zasugerował, że 7 sezon "Riverdale" będzie prawdopodobnie mieć podobną liczbę odcinków, co poprzednie sezony:

Jeszcze nie ustaliliśmy liczby odcinków. Ale nie sądzę, żeby to był skrócony sezon. To sprowadza się do tego, co powiedziałem wcześniej: głęboko wierzę w próbę podarowania szansy odpowiedniego zakończenia serialowi, który miał długi czas trwania.

Według władz sieci The CW Television Network, 7 lat to dobra ilość na czas trwania takie serialu, jak "Riverdale". Nie zgodzi się z tym pewnie wielu fanów, w których już 6. sezon nie wzbudził szczególnych emocji. Serwis TVLine przytoczył dane, z których wynika, że odcinek ostatniego sezonu "Riverdale" oglądało średnio 560 tys. widzów, co plasowało tytuł na 16. miejscu wśród 19 produkcji CW. Jak wypadnie finał serialu? O tym dowiemy się dopiero w 2023 roku, bo wtedy planowana jest premiera 7. sezonu "Riverdale".

Popularna historia zostanie przeniesiona do... Bollywood!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×