Roast Justina Biebera w Comedy Central 1 kwietnia 2015 [WIDEO]

Comedy Central Polska wyemituje Roast Justina Biebera 1 kwietnia o 22:00. Stacja już grzeje ruszt dla Justina Biebera. Przedstawiciele stacji ogłosili, że piosenkarz zostanie gwiazdą tegorocznego Roast’u.

Multimedia

Justin już od kilku lat prosił o Roast z jego udziałem, ale powtarzaliśmy mu, że musi najpierw stworzyć więcej materiału, z którego można się pośmiać. Jesteśmy zachwyceni, że nas posłuchał - powiedział Kent Alterman, President, Content Development & Original Programming w Comedy Central.

CZYTAJ TAKŻE: SHAQUILLE O'NEAL WYŚMIAŁ JUSTINA BIEBERA W COMEDY CENTRAL [WIDEO] ROAST JUSTINA BIEBERA W COMEDY CENTRAL [WIDEO]

Roast jest przeciwieństwem benefisu i polega na publicznym naśmiewaniu się z jego gwiazdy. Na antenie Comedy Central odbyły się już między innymi: Roast Jamesa Franco, Roast Charliego Sheena, oraz Roast Roseaane Barr. W Polsce ten rodzaj rozrywki rozpropagowała stacja Comedy Central wraz z grupą Stand Up Polska. Wyśmiani zostali już między innymi Hubert Urbański, Szymon Majewski i Czesław Mozil.

Roast Justina Biebera - 1.04.2015, Comedy Central, godz. 22:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×