robert bodzianny

Robert Bodzianny wodzi internautów za nos. "Pomylił" Martę Paszkin z Martą Manowską

Robert Bodzianny, brat lubianego przez widzów Pawła Bodziannego szykującego się wraz z Martą Paszkin na ślub i narodziny dziecka, od niedawna jest na celowniku mediów. Wszystko za sprawą wyprawy, podczas której towarzyszyła mu Marta Manowska. Zdaniem internautów, ta dwójka ma się ku sobie. Zainteresowani nie komentują plotek, jednakże Robert pokusił się o komentarz, który jest zgrabnym prztyczkiem w nos ciekawskich.

28.02.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokaże się z nowym chłopakiem? Ma to nastąpić już niedługo

O Marcie Manowskiej i jej związku z bratem jednego uczestnika "Rolnik szuka żony" zrobiło się ostatnio głośno. Chociaż dziennikarka nie ukrywała, że to właśnie z nim wybrała się na wakacje, to na razie nie potwierdziła, że rzeczywiście są razem. Jak podaje jeden z serwisów, gospodyni telewizyjnego show rozważa, czy już niedługo nie zabrać ukochanego na branżową imprezę.

23.01.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Robert Bodzianny zmagał się z poważną chorobą. Przyjaciel Marty Manowskiej mógł nie przeżyć!

Robert Bodzianny to brat Pawła Bodziannego, rolnika z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Media zainteresowały się nim ze względu na przyjaźń - lub może nawet związek - z prowadzącą program Martą Manowską. Wyjawił, że nie zawsze miał w życiu lekko - mierzył się z poważną chorobą. To doświadczenie kompletnie przewartościowało jego życie.

14.01.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Marta Manowska na wspólnym zdjęciu z Robertem Bodziannym! Potwierdziła, że jest na wakacjach razem z bratem Pawła Bodziannego!

Marta Manowska potrafi podsycać zainteresowanie swoją osobą. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" wybrała się pod koniec ubiegłego roku na egzotyczne wakacje, a portale plotkarskie aż huczały od plotek, że Manowska wypoczywa w towarzystwie brata jednego z uczestników "Rolnik szuka żony". Teraz już wiemy, jaka jest prawda!

11.01.2022Rolnik szuka żony

Marta Manowska i brat Pawła Bodziannego podsycają plotki na temat wspólnego wyjazdu! Czy łączy coś więcej niż zamiłowanie do podróży?

Marta Manowska pod koniec ubiegłego roku wyjechała na egzotyczne wakacje. Prowadząca hitowych programów TVP błyskawicznie znalazła się na czołówkach portali plotkarskich - wiele wskazuje na to, że kompanem jej podróży jest brat Pawła Bodziannego z 7. edycji "Rolnik szuka żony". Sami zainteresowani podsycają plotki w mediach społecznościowych.

10.01.2022Rolnik szuka żony

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×