Robert Gawliński uciekł z wymarzonego domu na Saskiej Kępie. Wytrzymał w nim zaledwie dwa lata! Muzyk zdradził powody swojej decyzji

Robert Gawliński, lider zespołu Wilki, przez lata wraz z rodziną mieszkał z dala od miejskiego zgiełku. W pewnym momencie zatęsknił za nim i sprowadził rodzinę na Saską Kępę w Warszawie. To było jedno z jego marzeń! Okazuje się, że muzyk.... musiał niemalże uciekać z domu. Dlaczego?

Multimedia

Robert Gawliński uciekł z wymarzonego domu na Saskiej Kępie

Robert Gawliński to polski muzyk rockowy i wokalista, współtwórca zespołu Madame, autor tekstów i lider zespołu Wilki, a także artysta solowy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV od 24 września 1987 jest mężem Moniki, którą poznał w 1983 r. na koncercie zespołu Madame. Para 2 grudnia 1992 r. powitała na świecie bliźnięta, Emanuela i Beniamina. Od lat dzielą swoje życie na dwa kraje - Polskę i Grecję, gdzie mają swój azyl.

Lider zespołu Wilki emerytury się nie boi. Tak sobie do niej dorabia i nie narzeka!Zobacz więcej

Gawliński przez wiele lat mieszkał wraz z bliskimi na warszawskiej dzielnicy Wawer, gdzie mieli dom otoczony zielenią i oddalony od miejskiego zgiełku. W pewnym momencie zatęsknili za miejskim gwarem i dwa lata temu sprowadzili się na warszawską dzielnicę Saska Kępa. Dom w tej części miasta był jednym z marzeń Gawlińskiego. Ledwo dwa lata po jego nabyciu okazało się, że rodzina niemalże salwuje się ucieczką z miasta.

W rozmowie z dziennikarzem fakt.pl muzyk otworzył się na powody swojej decyzji.

Miasto okazało się już nie miejscem dla nas. Saska Kępa jest bardzo piękna, poznaliśmy bardzo miłych ludzi, ale tak naprawdę, to wszystko jest bardzo blisko, wszyscy obok siebie i to nie jest miejsce dla nas, gdzie jest ciasno i brak przestrzeni, której my potrzebujemy - cytuje za fakt.pl serwis Plotek. - Na Saskiej Kępie brakowało nam grania, bo tam segment przy segmencie nie można było grać w nocy na instrumentach, bo to przeszkadzało innym mieszkańcom, a tu jest więcej przestrzeni i nikomu granie nie będzie przeszkadzać - wyznał.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Aouatif (gość)

    The polish Neil Young

    31.01.2023 14:52
  • pedro (gość)

    Grać nie można. No faktycznie. Nie pomyślałem.

    31.01.2023 06:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×