Robert Górski ma piękną i młodą żonę! Kim jest Monika Sobień? "Wyszła za starszego faceta z kasą i rozpuszcza jego fortunę"

Robert Górski to niekwestionowana ikona polskiej sceny kabaretowej. Występy w "Kabarecie moralnego niepokoju" przyniosły komikowi sławę, dzięki której poznał swoją o 14 lat młodszą żonę - Monikę Sobień. Miało to miejsce podczas jednego z wywiadów, których udzielała gwiazda kabaretu. Kim jest ukochana Roberta Górskiego?

Multimedia

"Kabaret moralnego niepokoju" - Robert Górski

Robert Górski jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny kabaretowej. Początki jego kariery sięgają już czasów studenckich, kiedy to zaczął działać w kabarecie studenckim, który po czasie został przemianowany na słynny dziś "Kabaret moralnego niepokoju". Projekt Roberta Górskiego odniósł spektakularny sukces, zapewniając mu rozpoznawalność i sławę. Poza występami kabaretowymi komik zasłynął również jako gwiazda seriali takich jak "Ucho prezesa", czy "Państwo z kartonu".

Robert Górski napisał i wykonał piosenkę z czołówki serialu! Jak mu poszło?Zobacz więcej

Historia miłości Roberta Górskiego. Kim jest Monika Sobień?

Status gwiazdy sprawił, że Robert Górski stał się rozchwytywany przez dziennikarzy. W taki sposób poznał swoją żonę Monikę Sobień, która jest z zawodu dziennikarką. Para poznała się podczas jednego z wywiadów, których komik udzielił w ramach promocji serialu "Ucho prezesa". Po pewnym czasie zaczęli się spotykać prywatnie, a w 2019 roku wzięli ślub. W tym samym roku małżeństwo wydało na świat córeczkę Malinę.

Małżeństwo komika i dziennikarki wzbudziło nie małe kontrowersje. Wszystko za sprawą różnicy wieku, jaka dzieli ukochanych. Okazuje się, że Monika Sobień jest aż o 14 lat młodsza od swojego męża. Kobieta zdaje sobie sprawę z tego, jak może być odbierane jej małżeństwo. Swego czasu udzieliła ona wywiadu dla portalu Styl.interia.pl, w którym odniosła się do komentarzy, jakie pojawiały się pod jej adresem.

Wiem, że idealnie wpisuję się w stereotyp młodej kobiety, która wyszła za mąż za starszego faceta z kasą i rozpuszcza jego fortunę, ale w naszym przypadku to ja stopuję Roberta, który jak wspomniałam i tak nie jest rozrzutny. Mnie po prostu nie bardzo kręcą rzeczy materialne, a na pewno nie takie, za które płaci się więcej niż są warte, byle tylko pompować swoje ego. Dlatego, choć mnie stać, nie kupuję luksusowych torebek czy ubrań, z biżuterii prawie nie korzystam, samochody mamy średnio popisowe, za to bardzo praktyczne i na co dzień mieszkamy w bloku w trzech pokojach. Oczywiście nie podpisaliśmy krucjaty na rzecz ascezy - jeździmy na zagraniczne wakacje, zbudowaliśmy dom na Mazurach, ale wszystko w granicach naszych możliwości finansowych, bez zarzynania się. Po prostu taki styl życia nam odpowiada - wyznała wówczas Monika Sobień na łamach Styl.interia.pl.

Sprawdź naszą galerię i zobacz, jak wygląda wspólne życie zakochanej pary:

Zobacz galerię

Agnieszka Litwin wróciła do telewizji po ciężkiej chorobie. Artystka wygrała walkę z rakiemZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Maja2022 (gość)

    Głupi jesteście

    15.04.2022 09:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×