Robert Kantereit o Pieńkowskiej: Jola jest kozakiem!

Robert Kantereit chwali sobie współpracę z Jolantą Pieńkowską, mimo iż część widzów krytykuje ten duet z "Dzień dobry TVN".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR KĘDZIERSKI I JEGO SPECJALNY T-SHIRT DLA JOLANTY PIEŃKOWSKIEJ [WIDEO] CEZIK KPI Z JOLANTY PIEŃKOWSKIEJ?

W Internecie można znaleźć wiele krytycznych uwag na temat zachowania się telewizyjnej pary. Krytyczne opinie dotyczą głównie Jolanty Pieńkowskiej, która często przerywa Kantereitowi. On jednak nie ma nic przeciwko temu.

CZYTAJ TAKŻE: JOLANTA PIEŃKOWSKA: ROBIĘ CUDA W SEKSIE [WIDEO] JOLANTA PIEŃKOWSKA TAŃCZY DO HITU DONATANA "MY SŁOWIANIE" [WIDEO]

 • *Jola ma cechę, której jej zazdroszczę: odwagę. Czasami można nazwać to bezkompromisowością. Podoba mi się jej dążenie do prawdy. U niej nie ma zmiłuj! Jeżeli ktoś jest zły, to ona powie, że ktoś jest zły. Jeżeli ktoś jest dobry, to ona powie, że jest dobry... Jola jest kozakiem, małym, ale kozakiem. Fajna jest w tej swojej zadziorności - taki mały zawodnik, co to nie wygląda, ale... potrafi wyprowadzić niezły cios *- powiedział Robert Kantereit w rozmowie z "Galą".

Komentarze

Skomentuj
 • witek (gość)

  calkowicie sie z tym zgadzam, jest profesjonalna, zabawna i ciekawa ! oby takich osob wiecej w TV

  11.10.2015 13:54
 • dorota (gość)

  pani Jolanta to prawdziwa profesjonalistka. zawsze przygotowana, uśmiechnięta, nie boi się swojego zdania. naprawdę dobra dziennikarka, szkoda, że już jej nie ma w programie:(

  29.09.2015 13:48
 • ania (gość)

  fajne określenie :) widać,że współpraca pani Jolanty i pana Roberta na ekranie się układa. pani Pieńkowska zawsze z uśmiechem i przygotowana do pracy, profesjonalistka :)

  23.05.2014 09:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×