robert karaś

Spotkał ją, gdy przechodził trudny czas w życiu. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą piękną parę. Jak wygląda życie aktorki z nowym bohaterem Polaków?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od dwóch lat tworzą udany związek, którego owocem jest roczny synek - Milan. Historia znajomości jednej z najpiękniejszych polskich aktorek i sportowca - rekordzisty świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana - zaczęła się niepozornie. Para szybko jednak zrozumiała, że z uczuciami nie warto walczyć. Oto ich historia.

22.08.2022Plebania

"Plebania". Agnieszka Włodarczyk wspierała Roberta Karasia do końca. Lekarze kazali mu zejść z trasy

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są w szczęśliwym związku od dwóch lat. Od roku spełniają się także w roli rodziców małego Milana, który jest ich oczkiem w głowie. Sportowiec walczył o mistrzostwo świata na dystansie 10-krotnego Ironmana. W czasie jego zmagań aktorka zamartwiała się o jego stan, ale jak sama mówiła - mogła go jedynie wspierać, bo to "jest jego życie i pasja".

20.08.2022Plebania

"Plebania". Angieszka Włodarczyk martwi się o swojego partnera. Robert Karaś walczy w dziesięciokrotnym Ironmanie. "Nigdy wcześniej nie widziałam go w takim stanie"

Od dwóch lat Agnieszka Włodarczyk jest związana z triathlonistą Robertem Karasiem. Jej ukochany obecnie bierze udział w dziesięciokrotnym Ironmanie. Aktorka nie kryje dumy z postawy jej partnera, ale i obaw związanych z jego zdrowiem. "Wolałam nie mówić nic, niż mówić jak się boję" - wyznaje Agnieszka Włodarczyk.

17.08.2022Plebania

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×