Robert Kudelski: "Na Wspólnej" to teraz prawie serial kryminalny [WIDEO]

Jestem w szoku, jak bardzo zmienił się nasz serial – mówi Robert Kudelski. Twierdzi, że nowe sezony „Na Wspólnej” coraz bardziej przypominają serial kryminalny. Zdaniem Kudelskiego to właśnie dzięki tym zmianom serial zyskał ostatnio nowych widzów. Aktor zapowiada, że w najbliższym czasie także w życiu jego bohatera będzie się dużo działo, co spodoba się głównie żeńskim widzom serialu.

Multimedia

Zdaniem Roberta Kudelskiego w ciągu ostatnich sezonów serial „Na Wspólnej” bardzo się zmienił. Scenarzyści wprowadzili nowe wątki i postacie, mocno też skomplikowali losy niektórych bohaterów. Należy do nich także Michał Brzozowski, który porzucony przez żonę uwikłał się w romans z piękną Julią (Katarzyna Kołeczek). Rafał Kudelski twierdzi, że jego bohater nie wyleczył się jednak z miłości do żony i wątek ten będzie obfitował w emocje i dylematy psychologiczne. Zdaniem aktora szczególnie mocno może to zainteresować kobiety oglądające „Na Wspólnej”.

Bardzo dużo nowego się dzieje. Dużo niestandardowych historii. Czasami jak zaglądam, bo też się interesuję tym, co się dzieje w innych wątkach, jakie wątki się pojawiają, jacy koledzy się pojawiają, to sam jestem w szoku, jak ten nasz serial się rozwinął – mówi Robert Kudelski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ". MICHAŁ POZNA ATRAKCYJNĄ BLONDYNKĘ. WIEMY KIM JEST! [ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ". ILONA WROŃSKA ZDRADZA SZCZEGÓŁY WĄTKU BRZOZOWSKICH!

Aktor uważa, że to właśnie dzięki tym zmianom serial zyskał nowych widzów. W tym roku po raz pierwszy od wielu lat telewizja TVN emitowała serial przez całe wakacje – kolejne odcinki gromadziły coraz więcej widzów niż epizody nadawane wiosną. W jesiennym sezonie „Na Wspólnej” gromadzi średnio 2,57 mln widzów, nieznacznie więcej niż rok temu.

Robert Kudelski jest członkiem obsady serialu od momentu jego powstania, czyli od 2003 roku. Wciela się w postać Michała Brzozowskiego, brata Andrzeja i Wiktora, a męża Kingi. Aktor uważa, że pod względem charakteru bardzo różni się od kreowanej w serialu postaci. Twierdzi jednak, że dał Michałowi kilka swoich cech, m.in. trochę ciepła i czułości.

Myślę, że mogłem dać od siebie jeszcze różnego rodzaju zwroty, które się pojawiają w jego języku. Bo pomyślałem, że to bardzo charakterystyczne dla tej postaci, dla takiego człowieka właśnie, jak Michał. Ale ogólnie jesteśmy zupełnie różnymi osobami – podkreśla Robert Kudelski.

Aktor twierdzi, że w ciągu dwunastu lat pracy na planie „Na Wspólnej” miało miejsce wiele zabawnych i zapadających w pamięć wydarzeń. Jednym z nich była próba kręcenia sceny odczytywania testamentu Wiktora Brzozowskiego. Powtarzano ją prawie dziesięć razy, a przyczyną tak długiego nagrania były ataki śmiechu odgrywających ją aktorów. Reżyser próbował nawet zmodyfikować scenariusz, by można było nakręcić ten fragment odcinka.

Nikt nie miał siły przeczytać tego testamentu, ponieważ ktokolwiek zaczynał, śmialiśmy się. Reżyser już mówi tak: „Dobrze, nie, Kudelski, ty nie, bo się gotujesz, niech czyta Renata Dancewicz”. Renata Dancewicz zaczynała czytać i po dwóch zdaniach parskaliśmy śmiechem. Później czytała to Grażyna Wolszczak. Ta scena trwała po prostu nieprawdopodobnie długo, nie mogliśmy w ogóle przez to przebrnąć. To było tak śmiesznie napisane – mówi Robert Kudelski.

Serial „Na Wspólnej” można oglądać na antenie stacji TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×