robert lewandowski

Lewandowscy. Anna Lewandowska kiedyś i dziś. Tak prezentowała się żona słynnego piłkarza, nim zyskał międzynarodową sławę. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

Anna i Robert Lewandowscy od przeszło 15 lat wspierają się na każdym kroku. Odkąd połączyła ich miłość, są nierozerwalni! Dziś są rodzicami dwójki pociech, mają ogromny majątek, kilka bajecznych domów, długą listę firm i osiągnięć... Ale jak to było na początku? Zobacz, jak zmieniała się Anna Lewandowska na przestrzeni lat. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

07.09.2022Lewandowscy

Willa Lewandowskich to istny raj na ziemi! Tropikalny ogród, przepastny taras, ogromny basen i widoki jak z pocztówki. Zobaczcie, jak wygląda ich hiszpańska rezydencja

Anna i Robert na co dzień mieszkają w Monachium, w przepięknym apartamencie. Mają również na Majorce istny raj na ziemi! Ich willa mogłaby z powodzeniem konkurować z najlepszymi europejskimi kurortami. Bajeczne widoki, wielki basen i tropikalny ogród. Tak wygląda letnia rezydencja Lewandowskich!

20.07.2022Lewandowscy

Córki Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego rosną jak na drożdżach! Jak zmieniły się Klara i Laura?

Anna i Robert Lewandowscy to para, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Małżeństwo "króla strzelców" i utytułowanej karateczki, która spełnia się jako businesswoman, chętnie uchyla rąbka swojej codzienności w mediach społecznościowych. To właśnie tam fani zachwycają się córeczkami pary, które słynni rodzice coraz śmielej pokazują. Zobaczcie, jak wyrosły!

09.05.2022Lewandowscy

Lewandowscy. Anna Lewandowska wspomina ślub z Robertem Lewandowskim. Z sentymentu wskoczyła w sukienkę! "Aż się łezka w oku zakręciła"

Anna Lewandowska blisko dekadę temu wraz z Robertem Lewandowskim powiedziała "tak", przysięgając sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Najsłynniejsza polska żona piłkarza przy okazji wizyty w ojczyźnie wybrała się w sentymentalną podróż, odwiedzając salon zaprzyjaźnionego projektanta w którego kreacji stanęła na ślubnym kobiercu.

13.04.2022Lewandowscy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×