Robert Makłowicz ma dwóch synów. Mikołaj Makłowicz udowadnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Czym zajmuje się syn słynnego kucharza?

Robert Makłowicz to postać, której przedstawiać chyba nikomu w Polsce nie trzeba. Fani pieszczotliwie nazywają go "królem Internetu", a wszystko za sprawą jego kulinarnego programu, który jakiś czas temu z telewizji przeniósł się do sieci, gdzie robi prawdziwą furorę! Nie wszyscy jednak wiedzą, że Robert Makłowicz ma dwóch synów, z czego jeden udowodnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Sprawdźcie, czym zajmuje się i jak wygląda Mikołaj Makłowicz!

Multimedia

Mikołaj Makłowicz udowadnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Czym zajmuje się syn Roberta Makłowicza?

Robert Makłowicz to już człowiek instytucja. Jego liczne programy kulinarne, które przez całe lata były emitowane na antenie TVP, a następnie kanałach kulinarnych TVN, sprawiły, że stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kucharzy w Polsce. Nie ma czemu się dziwić, bo co jak co, ale charyzmy Robertowi Makłowiczowi odmówić nie można.

Robert Makłowicz całe lata pracował na swoją legendę oraz kultowość. Dzisiaj Robert Makłowicz to już postać będąca memem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Trudno znaleźć w sieci antyfanów Roberta Makłowicza. Kucharz swoją charyzmą porywa wszystkich i sprawia, że jego kulinarne vlogi ogląda się z ogromną przyjemnością!

O ile jednak Robert Makłowicz jest bardzo rozpoznawalny, to już tego nie można powiedzieć o jego rodzinie. Często niewiele osób wie, że Robert Makłowicz ma żonę, a co dopiero synów! A tych Makłowicz ma dwóch, Mikołaja (rocznik 1992) i Ferdynanda (rocznik 1996), z czego drugi praktycznie nie udziela się medialnie,

Kim jest i czym zajmuje się żona słynnego kucharza? Zobaczcie, jak wygląda!Zobacz więcej

Mikołaj Makłowicz za to bardzo współpracuje z ojcem. Razem prowadzą firmę Wino Makłowicz, bo obaj są wielkimi miłośnikami wina. Na stronie przedsiębiorstwa przeczytać możemy podstawowe informacje na temat Mikołaja Makłowicza. Dzięki temu wiemy, że ukończył studia wyższe Hotelarskie&Restauratorskie w Szwajcarii. Posiada dyplom Court of Master Sommelier oraz Wine and Spirit Education Trust.

Doświadczenie zbierał w restauracjach z gwiazdkami Michelin oraz w Butikowych Hotelach. Wraz z przyjaciółmi ze studiów, wygrał międzynarodowy konkurs "Millésime EHL - Wine Tasting Contest". Jest zakochany w Realu Madryt, lekkich czerwonych winach i dobrym jedzeniu. W jednym z wywiadów, tak mówi o swojej miłości do wina i obcowaniu z nim:

Bardziej uduchowia. Sprawia, że człowiek zaczyna doceniać pewne rzeczy, podchodzi z szacunkiem do kultury jedzenia i picia. Jak ktoś zaczyna bawić się winem, zaczyna doceniać, odkrywać, szukać, myśleć, rozmawiać o tym. Staje się bardziej świadomym człowiekiem, jeśli chodzi o jedzenie i picie, o kulturę stołu.

Jak wygląda Mikołaj Makłowicz? Sprawdźcie naszą galerię!

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×