Robert Makłowicz świętuje 30-lecie małżeństwa. Czym zajmuje się Agnieszka Makłowicz, żona słynnego krytyka kulinarnego? Zobacz, jak wygląda

Robert Makłowicz 30 lat temu poślubił Agnieszkę Makłowicz (z domu Pogoda). Słynny krytyk kulinarny przyznał, że uroczystość - wbrew temu, co można przeczytać w mediach - nie odbyła się w Armenii. Prawdą jest, że ceremonia trwała bardzo długo. Poznajcie szczegóły. Czym zajmuje Agnieszka Makłowicz, żona Roberta Makłowicza?

Multimedia

Robert Makłowicz ślub. Krytyk kulinarny świętuje 30-lecie małżeństwa

Robert Makłowicz rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Słynny krakowski smakosz i podróżnik, autor kilku programów telewizyjnych oraz książek od lat jest wierny jednej kobiecie. Jest nią Agnieszka Makłowicz (z domu Pogoda), którą poślubił 30 lat temu. Para doczekała się dwóch synów: Mikołaja, który urodził się w 1992 r. i Ferdynanda (ur. 1996).

Niewielu wie, że Robert Makłowicz należy do kościoła katolickiego obrządku ormiańskiego. Przez lata media rozpisywały się o tym, że ślub Makłowiczów odbył się w Armenii. Krytyk kulinarny w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" temu jednak zaprzeczył. Okazuje się, że ceremonia zaślubin odbyła się w jego rodzinnym Krakowie.

Brałem ślub w obrządku ormiańskim w Krakowie. Ceremonia trwała bardzo długo — powiedział.

Kuchnie w domach mistrzów polskiej gastronomii robią wrażenie! Zobacz, gdzie gotująZobacz więcej

Agnieszka Makłowicz. Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Robert Makłowicz poznał swoją żonę na planie telewizyjnym. Agnieszka Makłowicz (z domu Pogoda) była pomysłodawczynią, a także producentką jego programów. To ona namówiła go do realizacji słynnego cyklu reportaży "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" emitowanych na antenach Telewizji Polskiej. Agnieszka Makłowicz jest absolwentką teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w PWSFTViT w Łodzi.

Mimo że od kilkunastu lat współtworzy jeden z najpopularniejszych polskich programów telewizyjnych, zwiedziła pół świata i bez wątpienia jest szyją całego przedsięwzięcia, za swój największy sukces uważa Mikołaja i Ferdynanda — czytamy w jej portfolio na stronie Roberta Makłowicza.

Agnieszka i Robert Makłowiczowie spędzają ze sobą mnóstwo czasu. -Czy może być większa przyjemność niż przebywać z kimś, kogo się kocha? To jest cel życia — wyznał w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Zobaczcie, jak wygląda Agnieszka, żona Roberta Makłowicza.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×