Robert Makłowicz w podróży

Robert Makłowicz kiedyś i dziś. Oto jak na początku swojej drogi wyglądał najsłynniejszy podróżnik kulinarny!

Robert Makłowicz - tego nazwiska nie trzeba nikomu przedstawiać. Najsłynniejszy polski dziennikarz, podróżnik i krytyk kulinarny cieszy się ogromną sympatią widzów. Od lat tworzy programy, w których przybliża zarówno kuchnię, jak i historię oraz kulturę regionu, w którym przebywa wraz ze swoją ekipą filmową. Towarzyszy nam od dekad! Jak zmieniał się Robert Makłowicz? Zobacz, jak wyglądał na początku swojej kulinarnej drogi!

02.12.2022Robert Makłowicz w podróży

Przeczytaj także:

Robert Makłowicz ma dwóch synów. Mikołaj Makłowicz udowadnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Czym zajmuje się syn słynnego kucharza?

Robert Makłowicz to postać, której przedstawiać chyba nikomu w Polsce nie trzeba. Fani pieszczotliwie nazywają go "królem Internetu", a wszystko za sprawą jego kulinarnego programu, który jakiś czas temu z telewizji przeniósł się do sieci, gdzie robi prawdziwą furorę! Nie wszyscy jednak wiedzą, że Robert Makłowicz ma dwóch synów, z czego jeden udowodnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Sprawdźcie, czym zajmuje się i jak wygląda Mikołaj Makłowicz!

02.03.2022Makłowicz w podróży

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×