robert rowiński

"Taniec z Gwiazdami". Rozstał się z programem po zdobyciu Kryształowej Kuli. Dziś jest jeszcze przystojniejszy niż wtedy! Co słychać u Roberta Rowińskiego?

Robert Rowiński wziął udział w pięciu edycjach tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Po tym, jak jemu i jego programowej partnerce udało się zdobyć Kryształową Kulę - zrezygnował z dalszego udziału w show. Dziś jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Od przystojnego tancerza trudno oderwać wzrok!

01.08.2022Taniec z gwiazdami

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 6. Jamala i Jacek Jeschke żegnają się z programem! Jednak to komentarz Iwony Pawlović o Michaelu Danilczuku wzbudził prawdziwą sensację

Za nami 6. odcinek 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem gwiazdy zaprezentowały swoje taneczne umiejętności do piosenek z filmu "Dirty Dancing". Decyzją telewidzów z tanecznym show pożegnali się Jamala i Jacek Jeschke! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 6. odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

03.10.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 5. Michał Mikołajczak i Julia Suryś odpadli z programu! Widzowie będą wściekli? Świętowanie 30-lecia Polsatu na parkiecie!

Za nami 5. odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Działo się na parkiecie! Tym bardziej, że tym razem świętowano 30-lecie telewizji Polsat! oznaczało to, że na wizji ponownie pojawiły się dawne gwiazdy Polsatu! Kto tym razem odpadł z rywalizacji? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 5. odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

26.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 4. Karolina Pisarek zatańczyła i przytulała się do jurorów! Wiesław Nowobilski zgarnął najwięcej punktów! W 4. odcinku odpadli Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło!

Program "Taniec z gwiazdami" to wielkie emocje, piękne stroje i niezwykłe taneczne popisy. To jednak przede wszystkim uczestnicy - a ci tym razem zaprosili swoich tanecznych partnerów i widzów do swoich rodzinnych miejscowości! W 4. odcinku programu "Taniec z gwiazdami" zdradzili, skąd pochodzą i co ich ukształtowało. To jednak niewiele znaczyło przed obliczem surowych jurorów! Kto odpadł w 4. odcinku "TzG 13"?

19.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Tak mieszkają uczestnicy najnowszej edycji programu! Niektórzy z nich spokojnie mogliby zorganizować u siebie kolejny odcinek show!

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" budzi ogromne zainteresowanie wśród widzów, którzy żywo interesują się życiem występujących na parkiecie gwiazd. Praktycznie wszyscy uczestnicy show chętnie się dzielą za pośrednictwem mediów społecznościowych nie tylko postępami z tanecznych treningów, ale i tym, jak mieszkają. Domy niektórych z nich przypominają prawdziwe pałace! Zobaczcie, jak się urządziły gwiazdy 13. edycji "Dancing with the Stars"!

12.09.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami 13" odcinek 2. Karolina Pisarek nie pokazała ani jednego kroku! Krzysztof Rutkowski zrobił "postęp" i odpadł!

"Poznajmy się bliżej" - było tematem przewodnim 2. odcinka 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Problemy zdrowotne niemal wyłączyły Karolinę Pisarek z dalszej rywalizacji. Modelka o utrzymanie w programie walczyła z detektywem Krzysztofem Rutkowskim. Kto odpadł w 2. odcinku tanecznego show Polsatu?

05.09.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×