„Rock Dog. Pies ma głos!”. Tomasz Oświeciński dołącza do obsady animacji!

Wypełniona gwiazdami obsada animacji „Rock Dog. Pies ma głos!” powiększyła się o najbardziej niespodziewane nazwisko polskiego dubbingu! Czy Tomaszowi Oświecińskiemu, znanemu polskiej publiczności z występu w ostatnich dwóch częściach „Pitbulla” Patryka Vegi, uda się dorównać dokonaniom Jerzego Stuhra w roli słynnego osła? O tym polscy widzowie przekonają się już 14 lipca w kinach w całej Polsce. Prezentujemy materiał video, w którym aktorzy dubbingowi „Rock Dog. Pies ma głos!” zdradzają sekrety swoich postaci.

Multimedia

Kariera Tomasza Oświecińskiego nabiera zawrotnego tempa. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać go w dwóch ostatnich częściach „Pitbulla” w reżyserii Patryka Vegi. Teraz widzowie będą mogli ocenić jego talent w jednej z trudniejszych dziedzin branży filmowej – w dubbingu filmu animowanego. Słynny „Strachu” stanął u boku takich gwiazd jak Marcin Dorociński, Anna Dereszowska, Kuba Molęda, Aleksander Milwiw-Baron, Tomasz „Tomson” Lach, Mirosław Zbrojewicz i Wiktor Zborowski. Wszystko to za sprawą „Rock Dog. Pies ma głos!” – czyli komediowej animacji o spełnianiu marzeń. Tomasz Oświeciński użyczył swojego głosu jednemu ze złych wilków. Jego postać to osiłek na posyłki, na którego spada zawsze najgorsza robota. Szukanie niedużego psa w mieście pełnym rozmaitych zwierzaków? To zadanie, któremu będzie musiał podołać, aby ocalić skórę w filmie „Rock Dog. Pies ma głos!”.

Tomasz Oświeciński urodził się w 1973 w Białymstoku. Jest naturszczykiem, albo inaczej mówiąc: „aktorem niezawodowym”. Zajmuje się także choreografią walk. Bez wątpienia rozgłos i popularność przyniosła mu rola Marcina „Stracha” Opałki w „Pitbull. Nowe porządki” Patryka Vegi. Oświeciński zagrał tam gangstera,. Ale jego przygoda z planem filmowym zaczęła się wcześniej. Pojawiał się w takich serialach, jak „Klan” czy „Plebania”. Natomiast z Patrykiem Vegą spotkali się już podczas kręcenia „Hansa Klossa. Stawka większa niż śmierć” w roku 2012. Aktor zagrał też w „Komisarzu Blondzie i oku sprawiedliwości” Pawła Czarzastego oraz w „Być jak Kazimierz Deyna” Anny Wieczur-Bluszcz. Ponowne spotkanie z Vegą nastąpiło na planie „Służb specjalnych” w roku 2014 oraz . Dziś gra również w serialch „Na dobre i na złe” oraz „M, jak miłość”.

Oto zapowiedź nowego filmu Patryka Vegi! Wywoła trzęsienie ziemi? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pełna humoru, przygód i wzruszeń animowana opowieść o spełnianiu marzeń. Reżyserem jest wywodzący się ze słynnego studia Pixar Ash Brannon – scenarzysta i reżyser nominowanego do Oscara „Na fali” i współtwórca nagrodzonego Złotym Globem „Toy Story 2”. W angielskiej wersji językowej wystąpili: J.K. Simmons („Megamocny”, „Zwierzogród”), Eddie Izzard („Auta 2”), Sam Elliott („Hulk”), Matt Dillon, Luke Wilson oraz Jorge Garcia – znany z popularnej serii „Lost – Zagubieni”. Muzykę skomponował nominowany do Złotego Globu Rolfe Kent („Bezdroża”). W polskiej obsadzie dubbingu usłyszymy takie gwiazdy jak: Marcin Dorociński („Sing”), Kuba Molęda („Horton słyszy Ktosia”), Anna Dereszowska („Księga Dżungli”), Aleksander Milwiw-Baron i Tomasz „Tomson” Lach – czyli duet muzycznych jurorów z popularnego programu The Voice of Poland oraz członkowie zespołu Afromental, Wiktor Zborowski („Zwierzogród”), Mirosław Zbrojewicz („W głowie się nie mieści”) oraz debiutujący w dubbingu animacji Tomasz Oświeciński, czyli słynny „Strachu” z „Pitbulla”.

Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.

„Rock Dog. Pies ma głos!” – w kinach od 14 lipca

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×