"Ród smoka". Paddy Considine zagra Viserysa Targaryena, a rolę w "Grze o tron" odrzucił bez mrugnięcia okiem. "Serial o smokach? Nie, dzięki"

Znany z serialu "Ród smoka" Paddy Considin, wciela się w nim w postać króla Viserysa Targaryena. Przed laty aktor otrzymał propozycję zagrania w "Grze o tron". Okazuje się, że z miejsca od odmówił, nie przeczytawszy nawet scenariusza. Wiadomo dlaczego?

Multimedia

"Ród smoka" powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", opowiadającej o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest "Gra o tron". Premiera prequelu jest zaplanowana na 22 sierpnia 2022 roku. Za jego produkcję odpowiada HBO.

Paddy Considine odrzucił rolę w "Grze o tron" bez mrugnięcia okiem

Okazuje się, że Paddy Considine, który ma wcielić się w postać Viserysa Targaryena w najnowszej produkcji HBO, swego czasu miał odmówić zagrania w serialu z tego samego uniwersum. Na łamach "Sunday Times" Considine wyznał, że jego agent przyszedł wówczas do niego z propozycją nowej roli w serialu "Gra o tron". Nie wiadomo, czy chodziło o konkretną postać. Musiało to być jednak przed premierą produkcji, bo aktor nawet nie przeczytał scenariusza. Swoją odmowę skwitował słowami:

Serial o smokach? Nie, dzięki.

Nie wiadomo co sprawiło, że aktor zmienił swoje zdanie na temat produkcji ze smokami w roli głównej. Jego słowa są tym bardziej zastanawiające, gdyż w "Rodzie smoka" będziemy mieli do czynienia z aż 17. smokami. Czyżby zachęcił go sukces, jaki odniosła "Gra o tron"?

Zobacz galerię

HBO ujawnia kolejne szczegóły serialu! Czego spodziewać się po spin-offie "Gry o tron"?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×