"Ród smoka". Polski akcent w zagranicznej produkcji. Przy serialu pracowała bratanica Justyny Steczkowskiej

"Ród smoka", czyli prequel serialu "Gry o tron" gromadzi powoli fanów na całym świecie. Wielu nie mogło się doczekać superprodukcji i zarywało noc, gdy tylko na platformie HBO pojawił się pierwszy odcinek. Co ciekawe, "Ród smoka" ma polski akcent. Przy tworzeniu serialu pracowała Kamila Steczkowska, bratanica Justyny Steczkowskiej. - Jest to wielki zaszczyt być częścią tego serialu - przyznaje Kamila Steczkowska.

Multimedia

Polski akcent w zagranicznej produkcji. Przy serialu pracowała bratanica Justyny Steczkowskiej

Bratanica Justyny Steczkowskiej, Kamilla Steczkowska, była jedną z osób, dzięki której powstał serial "Ród smoka". Kamilla Steczkowska pracowała nad tym serialem jako "Crowd Assistant Director", czyli asystent reżysera, który dba o statystów. Na planie "przewijało się" nawet i 250 statystów dziennie. Wszystkie osoby musiały przejść przez testy Covid-19, mieć zrobione włosy i makijaż, założyć kostiumy. Cała "machina" startowała codziennie już o 3:30 nad ranem.

W spin-offie "Gry o Tron" zobaczyliśmy zupełnie inny Żelazny Tron. Dlaczego?Zobacz więcej

Scena turnieju, którą widać w zwiastunie, została nakręcona podczas fali upałów w ciągu czterech dni. W tym czasie setki statystów musiało nosić grube kostiumy - opowiadała zaangażowana w tworzenie superprodukcji Kamila. Podobnie trudno było podczas sceny polowania, kiedy padał deszcz. - Całe plany były pod wodą - mówiła bratanica Justyny Steczkowskiej.

Czasami bardzo stresujące jest radzenie sobie z tak wieloma osobami, zawsze wiedząc, gdzie wszyscy są, gdzie powinni być na planie, kto powinien co robić w ujęciu. Ale to także wspaniałe uczucie, gdy przetrwałaś cały dzień - przyznaje Kamila Steczkowska.

Kamilla Steczkowska jest częścią muzycznej rodziny Steczkowskich, ale znana jest głównie w Belgii jako jedna z bohaterek młodzieżowego serialu "Vloglab" na kanale telewizyjnym VtmKids lub jako rysująca influenserka na TikToku. Ma za sobą także epizod aktorski i próbowała swoich sił jako prezenterka. Obecnie pracuje nad polskim debiutem jako aktorka.

Moim największym marzeniem jest oczywiście bycie częścią obsady. Z pewnością jest to wielki zaszczyt być częścią tego serialu jako asystent reżysera, musiałam bardzo ciężko pracować przez lata, aby móc dziś pracować przy tak dużych produkcjach - mówi Kamilla.

Zobacz galerię

Premiera "Rodu smoka" to wielki sukces i rekord HBO!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×