"Rodeo Queens". Gwiazda "50 twarzy Greya" w głównej roli w komediowym paradokumencie! O czym będzie serial?

Dakota Johnson, znana przede wszystkim z "50 twarzy Greya" zagra jedną z głównym ról w nowym serialu od Amazon Studios! O czym będzie "Rodeo Queens"? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

Dakota Johnson zdobyła globalną rozpoznawalność dzięki roli w głośnym filmie erotycznym "50 twarzy Greya", a na swoim koncie ma także udział w takich produkcjach jak "Suspiria", "12 jump street" czy "Need for speed". Teraz będzie mogła sprawdzić się w zupełnie nowym wyzwaniu!

Najlepsze filmy i seriale o wydźwięku antyrasistowskim. Co warto obejrzeć w obliczu protestów w USA?Zobacz więcej

Serwis "Deadline" donosi, że aktorka dostała główną rolę w nowym komediowym paradokumencie "Rodeo Queens". Nowy serial od Amazon Studios opowie o grupie twardych kobiet, walczących o tytuł królowej rodeo, która później przez okrągły rok będzie mogła reprezentować lokalną kulturę oraz nosić specjalny kapelusz, będący odpowiednikiem korony miss.

W ekipie "Rodeo Queens" pierwsze skrzypce grają kobiety. Showrunnerką jest Christy Hall, która stworzyła dla Netfliksa serial "Rodeo Queens". Reżyserką będzie natomiast Carrie Brownstein ("Portlandia", "Pani Fletcher"). Obecnie trwają prace nad scenariuszem.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×