Rodowicz się odchudza?

Maryla postanowiła poważnie popracować nad swoją sylwetką.

Multimedia

Jak sama przyznaje, jest specjalistką od diet, które nie przynoszą żadnego efektu. "Postanowiłam się odchudzić. Mam ustalony grafik, dwa razy w tygodniu chodzę na siłownię. Ale wzięłam się za siebie jeszcze w starym roku, chociaż ograniczyłam się do ustalenia diety z lekarzem specjalistą"- opowiada wokalistka w "Twoim Imperium".

Wspomina swoją dawną sylwetkę i czasy, gdy sport był dla niej chlebem powszednim. "Siłownia to wielkie wyzwanie, ale wysportowana byłam zawsze, dużo ćwiczyłam podczas studiów na akademii wychowania fizycznego i później też. Mam nadzieję, że dam sobie radę"- wyznaje. Trzeba przyznać, że Maryla wygląda bardzo dobrze (jak na swój wiek).

Czyżby decyzję o zmianie wyglądu podjęła po występie z Dodą?

Komentarze

Skomentuj
  • maria (gość)

    Należy cenić trzeżwe spojrzenie na siebie,istotnie z Dodą wyglądała katastrofalnie,wprawdzie była okutana w kilometry różnych przebrań,ale to jeszcze pogarszało sprawę.Miło powspominać,że kiedyś miało się ładną sylwetkę,bo istotnie to prawda,ale było to 40 lat temu.Zyczę powodzenia,choć nie darzę jakąs specjalną sympatią,na czym Maryli zapewne nie zależy.w każdym razie"Ech,"Mała" nie szalej,bo masz 65lat".

    25.02.2010 08:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×