Rodzice Dody założyli sprawę przeciwko Agnieszce Szulim o naruszenie dóbr osobistych

Wanda i Paweł Rabczewscy, rodzice Dody, założyli sprawę przeciwko Agnieszce Szulim o naruszenie dóbr osobistych.

Multimedia

Chodzi o wypowiedzi prezenterki na ich temat w programie "Na językach", m.in. o wywiad z córką Pawła Rabczewskiego z nieformalnego związku, 14-letnią Pauliną Zmudczyńską-Rabczewską, który postawił całą rodzinę w niekorzystnym świetle. CZYTAJ TAKŻE: DODA SKOŃCZYŁA 30 LAT! ZOBACZ, JAK PIOSENKARKA ZMIENIAŁA SIĘ PRZEZ LATA! [GALERIA] DODA: CHĘTNIE ZAŚPIEWAM NA ŚLUBIE RADKA! Rodzina Dody będzie walczyć w sądzie o dobre imię. Wokalistka popiera decyzję rodziców i zapowiada, że będzie wspierać ich w walce w sądzie. Zdaniem Dody, Agnieszka Szulim od roku celowo ubliża jej rodzinie w programie rozrywkowym "Na językach".

- Przejmuję się, jak ktoś ubliża mojej rodzinie. Program Agnieszki Szulim non stop obrażał i obraża moją rodzinę. Na to nie pozwolę - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle wokalistka. - Moi rodzice wytoczyli sprawę cywilną Agnieszce Szulim parę miesięcy temu. Ktoś, kto kocha swoją rodzinę, kto jest honorowy, doskonale mnie zrozumie. Tego, kto sprzeda własną matkę za przysłowiowe dwa złote, jest mi tylko szkoda.

CZYTAJ TAKŻE: DODA JUŻ NIE PRACUJE ZE SWOIM BRATEM JAK DODA SPĘDZA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA?

Konflikt pomiędzy Rabczewską a Szulim rozpoczął się w marcu 2013 r., kiedy prezenterka przeprowadziła wywiad z córką Pawła Rabczewskiego z nieformalnego związku, 13-letnią wówczas Pauliną Zmudczyńską-Rabczewską. Doda stanowczo odmawiała komentarzy i nie życzyła sobie żadnych publikacji na ten temat.

Z kolei we wrześniu ub.r. ukazał się materiał, w którym Agnieszka Szulim żartowała z upadku Dody podczas jej koncertu w Mszanie, mówiąc, że zdarzył się dlatego, że zabrakło fanów gotowych ją złapać. Doda napisała wówczas list do dyrektora programowego TVN, nie kryjąc oburzenia. Mimo to w kolejnym odcinku pojawił się negatywny reportaż. Tym razem o jej konfliktach z byłymi chłopakami, krytykami i dziennikarzami.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM OPOWIADA, CO SIĘ WYDARZYŁO NA GALI "NIEGRZECZNI 2014" [WIDEO] DODA O AWANTURZE Z AGNIESZKĄ SZULIM

W lutym tego roku na gali Niegrzeczni 2014 według relacji Agnieszki Szulim Doda miała pobić dziennikarkę w toalecie. Prezenterka w "Dzień Dobry TVN" powiedziała, że atak był zaplanowany i złoży akt oskarżenia przeciwko Dodzie z powództwa prywatnego. Wokalistka dostała zakaz wstępu do stacji TVN.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×