"Rodzice". Koniec zdjęć do 2. sezonu "Breeders". Martin Freeman i Daisy Haggard wkrótce powrócą!

W Wielkiej Brytanii zakończyły się zdjęcia do 2. sezonu serialu "Rodzice". W głównych rolach ponownie zobaczymy Martina Freemana i Daisy Haggard.

Multimedia

"Rodzice" - 2. sezon już gotowy!

"Rodzice" (ang. "Breeders") to brytyjski serial komediowy przedstawiający perypetie dwójki rodziców małych dzieci, których codzienność często daleka jest od ideału. W Wielkiej Brytanii właśnie zakończyły się prace na planie 2. sezonu tej produkcji. Premiera zapowiedziana jest na 2021 rok.

HBO i HBO Max zapowiadają 2. sezon serialu z Kaley Cuoco! Wszystko dzięki widzom!Zobacz więcej

Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczęły się w sierpniu 2020 roku i odbywały się zgodnie z obowiązującymi w Wielkiej Brytanii zasadami sanitarnymi, mającymi na uwadze ochronę przed zachorowaniem na COVID-19. Prace trwały w sumie 15 tygodni, z 2-tygodniową przerwą związaną z wykryciem koronawirusa wśród członków ekipy.

"Rodzice" - o serialu

Paul (Martin Freeman) jest troskliwym ojcem, a jego granice często wystawiane są na próbę. Jego partnerką jest Ally (Daisy Haggard), która prowadzi studio nagrań, jak nikt potrafi rozśmieszyć Paula i ma niezwykłą umiejętność czytania swoim dzieciom bajek, kiedy w zasadzie sama już śpi. Nowy serial komediowy pokazuje paradoks, który zna każdy rodzic, chociaż nigdy się do tego nie przyzna – że jest gotowy oddać życie za swoje dzieci, ale czasem ma też ochotę je zabić. W tej szczerej i bezkompromisowej produkcji bohaterowie starają się odnaleźć gdzieś pomiędzy swoją pracą, koniecznością spłacenia hipoteki, wstrząsami w ich związku i ciężkim wyzwaniem, jakim jest wychowanie dwójki małych dzieci. Serial można oglądać w HBO GO.

Nowa serialowa komedia romantyczna zainspirowana kultowym filmem od grudnia na HBO GO!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×