"Rodzice nie do pary". Uroki samotnego rodzicielstwa w komediowej odsłonie!

Bycie rodzicem nie należy do najprostszych rzeczy na świecie. A bycie samotnym rodzicem? To codzienne wyzwania i niespodzianki, którym trzeba wciąż stawiać czoła. O tym właśnie jest serial "Rodzice nie do pary", opowiadający o grupie zaprzyjaźnionych ze sobą rodziców. Uroki samotnego rodzicielstwa już od 2 lutego na kanale FOX Comedy!

Multimedia

"Rodzice nie do pary" - premierowy odcinek w sobotę, 2.02.2019 o godz. 21:00 w Fox Comedy! - sprawdź program tv

"Rodzice nie do pary" to komedia o grupie samotnych rodziców, którzy wspierają się nawzajem w wychowywaniu swoich pociech, ale również walczą o to, by poza rodzicielstwem mieć jakieś życie prywatne.

Serial rozpoczyna się, gdy Angie (Leighton Meester, "Plotkara"), Douglas (Brad Garrett, "Wszyscy kochają Raymonda"), Poppy (Kimrie Lewis, "Oko w oko z teściem") i Miggy (Jake Choi, "Zakładnik z Wall Street") spotykają Willa Coopera (Taran Killam, "Nowożeńcy"), około trzydziestoletniego faceta, który ostatnimi czasy tak bardzo skupiał się na wychowaniu swojej córki, że zupełnie zapomniał o tym, kim właściwie jest. Kiedy inni samotni rodzice zauważają, jak bardzo Will pogubił się w codziennych sprawach, zbierają siły i postanawiają wspólnie uwolnić go z życiowego letargu i uświadomić mu, że bycie wspaniałym rodzicem nie oznacza poświęcenia wszystkiego kosztem własnej tożsamości.

Nowy serial z bohaterami 60+! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

W pierwszych odcinkach zobaczymy wiele zabawnych historii. Między innymi w jednym z odcinków Douglas utknie w domu jako niania podczas piżama party dzieci, natomiast Will wykorzysta to jako okazję, aby nawiązać z nim więź, czego wcześniej nie był w stanie zrobić. Graham boi się być z dala od mamy i zasypiać bez niej, a jego mama Angie niepokoi spanie w męskim towarzystwie swojego przyjaciela Owena. Tymczasem Poppy pomaga Miggy'emu znaleźć jakiś pomysł na pracę. Czy im się to uda?

Premiera "Rodziców nie do pary" już 2 lutego o godzinie 21:00 tylko na kanale FOX Comedy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×