Rodzina Clinta Eatwooda wystąpi w reality show!

E! Zaprasza widzów do nowego programu “Pani Eastwood i Spółka", w którym zobaczymy zaskakująco normalną rodzinę jednej z czołowych gwiazd Hollywood.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EASTWOOD MÓGŁ BYĆ WICEPREZYDENTEM USA! CLINT EASTWOOD ŹLE O PREZYDENTACH USA!

Nowy serial dokumentalny będzie miał premierę w niedzielę, 19 sierpnia o godzinie 22.00.

W nowym reality show “Pani Eastwood i Spółka", widzowie kanału E! będą śledzić życie Diane Eastwood, żony zdobywcy Oscarów i legendy filmowej Clinta Eastwooda, ich 15 letniej córki Morgan, jej przyrodniej siostry Franceski oraz składającej się z samych chłopców, grupy wokalnej rodem z Afryki Południowej, której Diane jest menedżerką.

  • Sama nie wiem co we mnie wstąpiło. Prawdopodobnie popadłam w kryzys wieku średniego. Są kobiety, które robią wtedy kompletnie szalone rzeczy, uzależniają się od zakupów lub czegoś innego. Mój kryzys wieku średniego objawił się adopcją boysbandu - mówi Dina Eastwood.

CZYTAJ TAKŻE: CLINT EASTWOOD WRACA NA EKRAN! [WIDEO] DICAPRIO I EASTWOOD BRONIĄ MAŁŻEŃSTW GEJÓW

W reality show “Pani Eastwood i Spółka", widzowie będą mogli śledzić życie rodziny Eastwoodów. Kamery będą towarzyszyć Dinie w codziennym życiu, podpatrując jak znosi nastroje swoich córek, zmaga się z własnym, sceptycznym podejściem do zbuntowanego chłopaka Franceski - starszego, kontrowersyjnego fotografa, Tylera Shieldsa, planuje rodzinne wakacje, organizuje wspólne, szkolne podwózki i serwuje obiady. Jakby tego było mało, Dina z prawdziwą pasją oddała się projektowi "adopcji" zespołu Overtone. Dina spędza resztki swojego wolnego czasu na przygotowywaniu przystojnych młodzieńców do międzynarodowej kariery. Towarzyszy im podczas przesłuchań i nagrań oraz zmaga się z wewnętrznymi konfliktami wybuchającymi w zespole. Wszystko dlatego, że poprzysięgła sobie, że na przekór wszystkiemu wprowadzi Overtone na amerykański rynek. Na tle spokojnego, kalifornijskiego miasteczka Carmel, niekonwencjonalna rodzina legendy ekranu Clinta Eastwooda, może wydawać się dziwaczna, ale trzyma się razem dzięki bezwarunkowej miłości.

Nie przegap pierwszego odcinka serialu "Pani Eastwood i Spółka" w niedzielę 19 sierpnia o godzinie 22.00 na kanale E!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×