"Rodzina Durrellów 2" - kiedy premiera w Polsce? Jakie przygody czekają brytyjską rodzinkę na bajecznej wyspie? [ZDJĘCIA]

Pamiętacie ciepłą i zabawną opowieść o losach licznej, nieco zwariowanej angielskiej rodziny na greckiej wyspie Korfu w latach międzywojennych? Historię niedawno owdowiałej matki czwórki dzieci, która postanowiła zacząć życie na nowo na słonecznej greckiej wyspie? Przed nami nowy sezon i nowe przygody! I nadal ciepło słoneczne i międzyludzkie – gwarantowane!

Multimedia

"Rodzina Durrellów 2" - premierowy odcinek w sobotę 17.11.2018 o 20:40 w BBC First! - sprawdź program tv

Niedawno owdowiała, niezbyt bogata, ale kochająca swoje dzieci ponad wszystko Louisa Durrell (Keeley Hawes), matka czwórki dzieci w najtrudniejszym wieku od 11 do 21 lat, postanawia zacząć życie na nowo. W tym celu podejmuje szaleńczą – wydawałoby się – decyzję o przeprowadzce rodziny z Wielkiej Brytanii do zniszczonego domu na słonecznej greckiej wyspie. Przez cały pierwszy sezon śledziliśmy, jak członkowie rodziny Durrellów przystosowują się do nowego życia i stawiają czoła trudnym wyzwaniom, nawiązują pierwsze przyjaźnie oraz miłości.

Gwiazdor "Gry o tron" i "Władcy pierścieni" w Polsce! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W drugim sezonie zobaczymy, jak Louise Durrell nadal próbuje stworzyć szczęśliwy dom dla swoich niesfornych dzieci. Chociaż żyją w przepięknej okolicy, to nistety ciągle zmagają się z brakiem pieniędzy. Stale rosnąca menażeria Gerry'ego zaczyna stanowić poważne zagrożenie dla niszczejącej willi. Aby zarobić na życie, rodzina zaczyna sprzedawać na pobliskim ryneczku tradycyjne brytyjskie potrawy. Ale przypadkowe zatrucie lokalnych mieszkańców może okazać się kiepskim początkiem nowego biznesu...

Wiemy, kiedy polska premiera najnowszego sezonu kultowego serialu BBC! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co ciekawe – to wszystko zdarzyło się w dużej części naprawdę, bo serial nakręcono na podstawie autobiograficznych, przeuroczych powieści Geralda Durrella (granego tu przez Milo Parkera) "Moja rodzina i inne zwierzęta" oraz "Moje ptaki, zwierzaki i krewni".

%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×