"Rodzina królewska: listy". Nieznane fakty z życia brytyjskiej rodziny królewskiej w programie Polsat Viasat History

Nowy program Polsat Viasat History ujawni nieznane wcześniej fakty z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Premiera serii "Rodzina królewska: listy" już w lipcu!

Multimedia

"Rodzina królewska: listy" od niedzieli, 5.07.2020 o godzinie 21:00 na antenie Polsat Viasat History - sprawdź program tv

Wszyscy znają historię ojca królowej Elżbiety, niechętnego, ale obowiązkowego króla Jerzego VI. Większość ludzi zna także historię jego starszego brata Edwarda, który dla miłości zrezygnował z tronu. Mało kto pamięta dziś o tym, że bracia mieli jeszcze czworo rodzeństwa: Marię, Henryka, Jerzego i Jana.

Fascynujący świat brytyjskiej rodziny królewskiej na ekranie. Sprawdź, które produkcje warto obejrzeć! [GALERIA]Zobacz więcej

Trzyczęściowa seria "Rodzina królewska: listy" opowiada powiązane ze sobą historie pierwszych młodych Windsorów. Nigdy wcześniej nie publikowane listy i dzienniki należące do rodziny królewskiej ujawniają ich dzieje na społecznym i politycznym tle lat 20., 30. i 40. XX w. Wojna, abdykacja i głębokie podziały rodzinne sprawiły, że brytyjska rodzina królewska była coraz uważniej obserwowana, a rola, jaką odegrało rodzeństwo Windsorów, ukształtowała znaną nam dziś monarchię.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×