Rodzina królewska na ekranie. Które produkcje o brytyjskich monarchach warto obejrzeć? [GALERIA]

Brytyjska rodzina królewska to fascynujący temat zarówno dla filmowców, jak i żądnych pikantnych szczegółów i nieznanych faktów widzów. Pilnie strzeżone życie prywatne członków tego najpopularniejszego rodu, skrzętnie skrywane tajemnice, kulisy rządów budzą ogromne zainteresowanie, dlatego rynek produkcji o rodzinie królewskiej pęka w szwach! Rodzina królewska prezentuje się na ekranie bardzo okazale, ale właściwie które produkcje o brytyjskich monarchach warto obejrzeć? Śpieszymy z pomocą!

Multimedia

Brytyjska rodzina królewska to prawdziwy fenomen, który fascynuje ludzi na całym świecie. Pilnie strzeżone życie prywatne członków tego najpopularniejszego rodu, skrzętnie skrywane tajemnice, skandale i wszystko to, co dzieje się za murami Pałacu Buckingham budzi ogromne zainteresowanie - na szczęście filmowcy bardzo chętnie podejmują ten temat, dlatego na brak godnych uwagi propozycji nie można narzekać.

To ona zagra księżną Dianę w 4. sezonie serialu Netflixa!Zobacz więcej

Rynek produkcji filmowych i telewizyjnych o rodzinie królewskiej pęka w szwach - zaczynając od filmów dokumentalnych, wykorzystujących materiały archiwalne i opatrzonych fachowym komentarzem, przez seriale, kończąc wreszcie na wysokobudżetowych produkcjach filmowych z gwiazdorską obsadą. Wśród takiej ilości trudno się zagubić i wybrać te które tak naprawdę warto obejrzeć.

W galerii przygotowaliśmy więc solidną porcję tytułów, których fabuła koncentruje się wokół brytyjskiej rodziny królewskiej. Oto produkcje, które powinien obejrzeć każdy fan brytyjskiej monarchy!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • A36 (gość)

    A gdzie "Królewski romans Karola i Diany"? Kiedyś oglądałam ten film. Dianę grała Caterine Oxenberg. Film zapadł się pod ziemię, a ja bardzo chciałabym obejrzeć ro jeszcze raz. Jeśli ktoś ma taką możliwość proszę dać znać. Pozdrawiam

    14.05.2017 19:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×