"Rodzina królewska: Utrzymać koronę". Dokument o rodzinach królewskich na Polsat Viasat History. Warto obejrzeć?

Fani doskonałych dokumentów już mogą zacierać ręce! Na antenie telewizji Polsat Viasat History oglądać możemy serię dokumentalną pt. "Rodzina królewska: Utrzymać koronę". Sprawdźcie szczegóły serialu!

Multimedia

"Rodzina królewska: Utrzymać koronę" na antenie Polsat Viasat History

Na początku XX w. na świecie funkcjonowało jeszcze ponad pięćdziesiąt rodzin królewskich. Obecnie liczba ta zmniejszyła się o ponad połowę. W programie badamy królewskie archiwa z ostatnich stu lat, aby przybliżyć historię powstania, upadku i przetrwania rodzin królewskich na całym świecie.

Po I wojnie światowej monarchie Niemiec i Rosji straciły trony, niektórzy monarchowie w desperacji, chcąc zachować swoje przywileje, poparli ideologię faszystowską. Po II wojnie światowej monarchie starały się ukryć swoją wojenną przeszłość, ale wielkie zmiany społeczne w latach 60. i 70. zmusiły je do zmiany wizerunku pod groźbą utraty tronu.

2. sezon popularnego serialu na Epic Drama! Co tym razem spotka Margaret?Zobacz więcej

W latach 80. rodziny królewskie stanęły w obliczu nowego zagrożenia – pojawienia się wszechobecnej prasy tabloidowej. Dziś przedstawiciele nowego pokolenia królów i królowych, chcąc utrzymać swoje korony, muszą dbać o swój wizerunek „normalnych ludzi"

Serial liczy 6 odcinków.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×