"Rodzina Soprano". Tony Sirico nie żyje. Słynny aktor zmarł w wieku 79 lat

Tony Sirico nie żyje. Słynny aktor, znany przede wszystkim z roli gangstera Paulie'go Walnutsa w "Rodzinie Soprano", zmarł w wieku 79 lat. Jako pierwszy o śmierci gwiazdora poinformował jego brat Robert.

Multimedia

Tony Sirico nie żyje. Słynny aktor zmarł w wieku 79 lat

O śmierci aktora jako pierwszy poinformował jego brat Robert. "Z wielkim smutkiem, ale również z niesamowitą dumą, miłością i całą masą czułych wspomnień, rodzina pragnie poinformować o śmierci Gennearo Anthony'ego 'Tony'ego' Sirico" - przekazał brat artysty w mediach społecznościowych. Jak dodał, aktor zmarł nad ranem 8 lipca w wieku 79 lat. Przyczyna śmierci Sirico póki co, nie została podana do publicznej wiadomości.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, słynnego aktora pożegnał również Michael Imperioli, który w "Rodzinie Soprano" zagrał Christophera Moltisantiego.

Mogę z dumą powiedzieć, że dużo mojej najlepszej i najbardziej zabawnej pracy wykonałem z moim drogim kumplem Tonym. Będę za nim tęsknić zawsze. Jest naprawdę niezastąpiony - napisał Imperioli.

Tony Sirico był znany głównie z ról gangsterskich. Bez wątpienia jego najsłynniejszą kreacją była postać Paulie'go Walnutsa w "Rodzinie Soprano". Aktor jako gangster pojawiał się również w takich filmach jak: "The Last Fight", "Chłopcy z ferajny", "Gotti", czy "Cop Land".

Zobacz galerię

Nie żyje gwiazda "Miasteczka Twin Peaks". Lenny Von Dohlen zmarł w wieku 63 latZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×