"Rodzina zastępcza". Aleksandra Szwed w MMA! Aktorka weźmie udział w gali walk celebrytów

We wrześniu tego roku ma się odbyć pierwsza gala nowopowstałej federacji MMA, w której walczyć mają celebryci. Okazuje się, że organizatorzy postanowili zaangażować do tego przedsięwzięcia Aleksandrę Szwed. Co jeszcze wiadomo na temat występu aktorki w oktagonie?

Multimedia

Aleksandra Szwed w MMA? Aktorka weźmie udział w gali walk celebrytów!

Nowopowstała federacja Stars Fight MMA jest kolejną organizacją, która ma organizować walki mieszanych sztuk walki wśród celebrytów. Póki co wiadomo, że pierwsza gala ma się odbyć we wrześniu tego roku, a w oktagonie mają stanąć gwiazdy, które do tej pory jeszcze nie miały okazji spróbować swoich możliwości w MMA. Okazuje się, że organizatorzy całego przedsięwzięcia postanowili zaangażować w ten projekt m.in. Aleksandrę Szwed.

Aleksandra Szwed szczerze o zarobkach w serialu. Serialowa Eliza dużo zarobiła? Przypominamy jak się zmieniała Zobacz więcej

Aktorka znana m.in. z "Rodziny zastępczej", bynajmniej miałaby być jedną z gwiazd walczących w oktagonie. Organizatorzy Stars Fight MMA zatrudnili Aleksandrę Szwed jako konferansjerkę i prowadzącą galę. Określają oni aktorkę jako głos całej federacji.

Producenci to osoby, które dostarczają produkt do obejrzenia, a Aleksandra Szwed jest po prostu głosem federacji. Będzie to ich pierwsza gala, jednak mają bardzo dużą styczność z branżą telewizyjną - wyznała rzeczniczka prasowa Stars Fight MMA Adrianna Ćwiklińska w rozmowie z Plejadą.

Poza ogłoszeniem Aleksandry Szwed jako prowadzącej całe wydarzenie, ujawniono również pierwszych zawodników, którzy staną w ringu. Są nimi: aktorka Natalia Janoszek, bloger Michał Będźmirowski, znany jako "Modny tata", a także sportsmenka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Rylik. Jak informują organizatorzy, galę będzie można obejrzeć w serwisach streamingowych w systemie Pay Per View.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×