"Rodzina zastępcza". Joanna Trzepiecińska to jedna z najpiękniejszych, polskich aktorek! Zobaczcie jak się zmieniała serialowa Alutka

Joanna Trzepiecińska ostatnio pojawiła się na naszych ekranach w programie "Mask Singer", jednak to jako Alutka skradła serca widzów. Aktorka od początku kariery zachwyca urodą i pięknymi lokami. Tak się zmieniała jedna z najpiękniejszych, polskich aktorek!

Multimedia

JOANNA TRZEPIECIŃSKA - JAK DZISIAJ WYGLĄDA ALUTKA Z "RODZINY ZASTĘPCZEJ"?

Joanna Trzepiecińska to aktorka, która widzowie po prostu pokochali! Wszystko za sprawą roli pani Alutki w serialu "Rodzina zastępcza". Chociaż aktorka dołączyła do produkcji w późniejszych sezonach, to właśnie Alutka oraz pan Jędrula, w którego wcielał się Tomasz Dedek, zdobyli ogromną sympatię publiczności!

Joanna Trzepiecińska urodziła się 7 września 1965 roku w Tomaszowie Mazowieckim). Ukończyła państwową szkołę muzyczną w klasie fortepianu i średnią w klasie fletu. W 1988 roku ukończyła Wydział Aktorski PWST w Warszawie, jednak na ekranie zadebiutowała już w 1987 roku, gdy zagrała w serialu "Rzeka kłamstwa". Prawdziwym przełomem był jednak rok 1989, gdy Joanna Trzepiecińska zachwyciła wszystkich swoją rolą w "Sztuce kochania" Jacka Bromskiego, gdzie partnerowała Piotrowi Machalicy.

Syn Marka zostaje zakładnikiem! Detektyw wbrew rozkazom rusza na ratunek! Zobacz więcej

Inną ważną rolą w filmografii Joanny Trzepiecińskiej jest kreacja pięknej Marty w filmie Andrzeja Barańskiego pt. "Nad rzeką, której nie ma" z 1991 roku. Chociaż nie była to duża rola, to jednocześnie była to kreacja ikoniczna dla całego filmu. Trudno było wtedy nie oszaleć na punkcie urody Trzepiecińskiej!

W kolejnych latach Joanna Trzepiecińska pojawiała się w filmach i spektaklach teatru telewizji. W roku 2000 nastąpił kolejny przełom; Joanna Trzepiecińska dołączyła do obsady "Rodziny zastępczej" i w ten sposób cała Polska poznała dość oryginalną i ekscentryczną, acz uroczą, Alutkę! Co ciekawe, po "Rodzinie zastępczej" Joanna Trzepiecińska coraz rzadziej pojawiała się na ekranie; w 2008 roku dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia", a ostatnio mogliśmy podziwiać ją w epizodzie w serialu "Osiecka".

Jakiś czas temu Joanna Trzepiecińska w jednym z wywiadów odniosła się do kreacji Alutki i tego, że wcześniej nie była obsadzana w komediowych rolach:

Zanim zagrałam Alutkę, nie powierzano mi ról komediowych, nie byłam postrzegana jako aktorka charakterystyczna. Mnie samą wtedy ta propozycja zaskoczyła, ale z ciekawością ją przyjęłam, a potem niezwykle polubiłam. To był wdzięczny materiał do grania, z talentem pisany. Mogłam w nim w dowcipny sposób żonglować zgromadzonymi dzięki teatrowi umiejętnościami. Bardzo dobrze wspominam tę pracę.

Iza dostaje stałą posadę w Grabinie! Marcin nie jest zadowolonyZobacz więcej

Przez ostatnie lata Joanna Trzepiecińska realizowała się na deskach teatru. Od dawna jest związana z Teatrem Polskim w Warszawie, gdzie można ją podziwiać w szeregu spektakli. Aktorce nie przeszkadza to, że zniknęła ze "świecznika". Jakiś czas temu w "Dzień Dobry TVN" wyznała:

Nie myślę o sobie w tych kategoriach. Rozumiem, że świat oczekuje, że ja będę tam, gdzie świat chce, żebym była. Ale równie dobrze mogłabym zapytać: a dlaczego was nie ma tam, gdzie ja jestem? Oczywiście, zawodowo i nie tylko, jestem po to, żeby być dla ludzi, dla swojej publiczności. Jeśli jest taki niedosyt, to jest tak naprawdę pytanie nie do mnie, tylko do producentów i scenarzystów. Natomiast ja się w tym czasie nie nudzę. Ja cały czas jestem, tylko gdzie indziej, w innym obszarze swojego życia. Nigdy nie przestałam intensywnie pracować.

Teraz czas na wielki powrót Joanny Trzepiecińskiej do telewizji! Wszystko za sprawą nowego programu telewizji TVN pt. "Mask Singer", gdzie aktorka będzie jedną z jurorek. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się Joanna Trzepiecińska!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ja (gość)

  piękna pani,i niech tak zostanie a te zrobione glony niech zobaczą jak wygląda piękna kobieta ,naturalna i sksoena,a na te zrobione ,to nawet patrzeć się nie da bo aż mdli

  14.11.2022 14:35
 • PIEWRSZA MILOSC (gość)

  PIEWRSZA MILOSC

  07.03.2022 11:11
 • Bob (gość)

  Super wygląda i niech taka zostanie

  03.10.2021 11:10
 • Bob (gość)

  Super wygląda i niech taka zostanie

  03.10.2021 11:10
 • Prymu (gość)

  Wygląda super.

  06.06.2021 21:35
 • Rafał 82 (gość)

  Z wiekiem coraz piękniejsza

  03.06.2021 08:44
 • Rafał (gość)

  Piękna kobieta

  03.06.2021 08:42
 • Biedron (gość)

  E tam zachwycający to jest piasek

  01.06.2021 19:28
 • Ania (gość)

  tak, ciągle jest ładną kobietą

  01.06.2021 15:15
 • Roman (gość)

  Dlaczego zachwycala ? Dalej zachwyca , jest piekna kobieta

  01.06.2021 15:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×