"Rodzina zastępcza". Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie. "Czuję się jak potrącona przez TIR-a"

Monika Mrozowska niedawno po raz czwarty została mamą. Aktorka dochodzi teraz do siebie po porodzie. Kilkanaście dni po narodzinach synka Mrozowska zdecydowała się pokazać w mediach społecznościowych, jak wygląda jej ciało.

Multimedia

Monika Mrozowska pokazała ciało po porodzie

Monika Mrozowska w styczniu 2021 r. powitała na świecie czwarte dziecko. Aktorka i jej partner Maciej Auguścik-Lipka doczekali się synka Lucjana, który dołączył do rodzeństwa - 18-letniej Karoliny, 11-letniej Jagody oraz 7-letniego Józefa.

Monika Mrozowska zdecydowała się teraz pokazać w mediach społecznościowych zdjęcia, które zostały jej zrobione cztery dni po porodzie. Aktorka pozuje na nich w bieliźnie i synkiem Lucjanem na rękach. W poście na Instgramie opisała, jak kolejna ciąża i cesarskie cięcie zmieniły jej ciało.

Moje piersi są twarde jak kamień i wielkie jak melony z Biedronki, bo właśnie zaczął się „mleczny nawał”, moje wnętrzności kurczą się wywołując ból, a miejscami wręcz czuję się jak potrącona przez TIR-a. Muszę tłumaczyć mojemu starszemu synowi, że w tym „wielkim” poporodowym brzuchu wcale nie ma kolejnego brata i że nie mogę wziąć go na ręce, bo pod tym brzuchem mam zaszytą dziurę, przez którą lekarze wyciągnęli Lucka… - napisała Mrozowska.

Monika Mrozowska urodziła! Jak ma na imię czwarte dziecko aktorki?Zobacz więcej

Aktorka nie zamierza ulegać presji szybkiego powrotu do formy.

[...] Tak ma prawo wyglądać ciało po porodzie, wykonało tak niesamowitą prace przez długich 9 miesięcy, że wymaganie od niego, by po kilku godzinach wróciło do siebie, to zbrodnia na żywym organizmie... Twoim. Własnym. Droga. Mamo. Patrzę na swoje ciało, które zmienia się z dnia na dzień ( piersi już tak nie bolą, brzuch staje się bardziej płaski...) i ciągle powtarzam mu w myślach: „Masz czas... dam ci tyle czasu ile potrzebujesz... nigdzie nam się nie spieszy...” Mam wrażenie, że im jestem dla siebie czulsza, tym ono czuje się i wygląda coraz lepiej - dodała.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Mloda (gość)

  po co tyle porodów. To niezdrowe.

  31.01.2021 09:14
 • Ona (gość)

  Przez ciężarówkę jeśli już a nie przez Tira🤦‍♂️

  31.01.2021 09:05
 • Kinga (gość)

  To prawda, pierwsze dni po porodzie są mega ciężkie. Ciało potrzebuje czasu, żeby dojść do siebie. Mnie dużą ulgę przyniosła poduszka poporodowa sensillo, która jest specjalnie wyprofilowana i ułatwia karmienie maluszka w pozycji siedzącej gdy wszystko jest obolałe i ciągnie.

  30.01.2021 12:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×