"Rodzina zastępcza". Sergiusz Żymełka dorastał na oczach widzów. Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Sergiusz Żymełka w pamięci widzów zapisał się m.in. jako Filip Kwiatkowski z "Rodziny zastępczej". Z tą rolą jest kojarzony do dzisiaj. Aktor skończył niedawno 31 lat. Co u niego słychać? Zobaczcie w galerii, jak dziś wygląda Fifi z "Rodziny zastępczej".

Multimedia

Sergiusz Żymełka dorastał na oczach widzów. Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Sergiusz Żymełka zyskał ogromną rozpoznawalność pod koniec lat 90., kiedy zaczął grać Filipa w serialu "Rodzina zastępcza". Rola w popularnej produkcji Polsatu o rodzinie Kwiatkowskich, przyniosła mu ogromną popularność. Po zakończeniu serialu, młody aktor wystąpił m.in. w filmach "Wtorek" i "Tam, gdzie żyją Eskimosi", zagrał małe rólki w "Na dobre i na złe" oraz "Na Wspólnej", a później słuch o nim zaginął. Aktor skupił się na nauce. Studiował psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie.

W 2019 roku Sergiusz Żymełka powrócił na ekrany za sprawą roli w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Aktor wcielił się w postać dilera narkotyków. Zdjęciami z planu produkcji chętnie chwalił się w mediach społecznościowych.

Aleksandra Szwed szczerze o zarobkach w serialu. Serialowa Eliza dużo zarobiła? Przypominamy jak się zmieniała Zobacz więcej

Warto wspomnieć, że Żymełka zadebiutował już w 1996 roku, użyczając głosu Sammy’emu Parkerowi z serialu "Szczęśliwy dzień". Występował również w przedstawieniach Teatru Telewizji, ale to właśnie rolą niesfornego Filipa Kwiatkowskiego zaskarbił sobie sympatię widzów.

Serial mnie wychował. Z dzieciaka, co ma pstro w głowie, zmieniłem się w młodzieńca patrzącego na rzeczywistość nieco poważniej. To była świetna lekcja życia. Wiele nauczyłem się także o zawodzie aktora — opowiadał jakiś czas temu Sergiusz Żymełka w rozmowie z "Życiem na Gorąco"

Monika Mrozowska pochwaliła się swoją córką. Fani nie mają wątpliwości. Przypomina mamę z czasów "Rodziny zastępczej"Zobacz więcej

"Rodzina zastępcza" zadebiutowała na ekranach telewizorów w 1999 roku. Produkcja opowiadała o rodzinie Kwiatkowskich, składającej się z rodziców Anki i Jacka oraz ich dwójki dzieci Majki i Filipa. Kwiatkowscy postanowili zaadoptować chłopca o imieniu Romek, ale przez przypadek do tytułowej rodziny zastępczej trafiają jeszcze dwie dziewczynki, "bliźniaczki", Zosia i Eliza. Wiernym towarzyszem wesołej familii jest Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux. W szalonym domu Kwiatkowskich co chwilę goście: ciocia Ula, zaprzyjaźniony policjant, kuzynka Jadzia oraz sąsiedzi Alutka i Jędrula Kossoń.

Sergiusz Żymełka w "Projekt Lady"

Sergiusz Żymełka, czyli pamiętny Filip z "Rodziny zastępczej" w 2020 roku gościł w jednym z odcinków programu "Projekt Lady" - podczas rozmowy rekrutacyjnej oceniał kandydatki na damy.

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Zobaczcie zdjęcia Sergiusza Żymełki w galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kurffa (gość)

    Huhnia gnojQ

    27.08.2019 01:30
  • kartofelovelove (gość)

    No a gdzie jest Sergiusz Obżygałka?

    27.08.2019 01:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×