"Rodzina zastępcza". Tomasz Dedek popadł w alkoholizm? Aktor publikuje zdjęcia z butelką wódki! Fani zaniepokojeni!

Tomasz Dedek lata temu był jedną z gwiazd serialu "Rodzina zastępcza". Jednak, gdy serial zniknął z ekranu, to w życiu aktora zaczęły mnożyć się problemy. Teraz odtwórca roli popularnego Jędruli nie wygląda najlepiej, a fani są mocno zaniepokojeni!

Multimedia

Tomasz Dedek, który w serialu "Rodzina zastępcza", wcielał się w postać sympatycznego Jędruli. Biznesmen i mąż pani Alutki był doskonałą przeciwwagą dla swojej ekscentrycznej żony, a widzowie polsatowskiego serialu wprost uwielbiali spokojnego i statecznego Jędrulę.

Po zakończeniu emisji serialu jednak Tomasz Dedek tak dużej roli już nie zagrał. W 2016 roku zagrał w filmie oraz serialu "Historia Roja", a ostatnio można było podziwiać go w krótkim metrażu pt. "Marcel".

Przy okazji Dedek miał wiele problemów prywatnych. Powróciła do niego komunistyczna przeszłość, a w ostatnich latach walczył z rakiem prostaty. Teraz Tomasz Dedek jest bardzo aktywny na portalu Twitter, gdzie publikuje dość kontrowersyjne zdjęcia. Aktor pozuje na nich rozczochrany i w towarzystwie butelki wódki! Inne ze zdjęć jest opatrzone opisem Kolejny dzień i co powiecie fryzjer czy odwyk ?.

Tomasz Dedek o walce z rakiem prostaty. Na jakim etapie leczenia znajduje się aktor?Zobacz więcej

Fani aktora są niezaniepokojeni. Część z nich sugeruje, że Tomasz Dedek popadł w alkoholizm, a inni sugerują, że ma depresję. W dodatku aktor wdaje się na swoim Twitterze w dyskusje:

Odwyk...przeczytalam Pana wpisy I doszlam do wniosku iz zostal Pan na etapie kapusia UBeckiego.Dodatkowo jest Pan zwyklym chamem.Rzad Polski nie powinien wspierac z budzetu z podatkow Polakow tzw. "Ludzi kultury" , bo daleko Wam of jakiejkolwiek kultury a juz osobistej za grosz - napisała jedna z internautek

No cóż ja mogę pani powiedzieć jak się stoi przed taką sztuką jak rząd polski to trudno o kulturę A co do reszty no coż..... - odpisał Tomasz Dedek.

Myślicie, że rzeczywiście aktor ma problemy? Może to jedynie przygotowanie do nowej roli? W każdym razie życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Adrian (gość)

  Gosc nie moze skorzystac z fryzjera podczas pandemii i afera bo co z flaszka? Bawi sie twitterem a wy powinniscie odpowiedziec za takie info

  23.05.2020 20:53
 • Iza (gość)

  A ja tak Pana kochałam jako Sindbada...😍

  05.05.2020 00:36
 • Basia (gość)

  P.Tomaszu - bardzo cenię Pana grę . Życzę powodzenia. W życiu są dni słoneczne ale bywają tez i pochmurne. Pozdrawiam serdecznie. Będzie dobrze.

  04.05.2020 19:06
 • Magda (gość)

  Panie Tomaszu w przeszłości delikatnie mówiąc robił rzeczy, których powinien Pan się wstydzić. Pan natomiast krytycznie ocenia patriotyczny rząd dbający o wszystkich Polaków.

  03.05.2020 21:39
 • Sem (gość)

  Dlaczego nisko upadł? Kreacja aktorska na potrzeby chwili.

  03.05.2020 20:36
 • M (gość)

  Może, gdyby dostał jakąś rolę w filmie/serialu pozbierałby się z czegokolwiek, co mu naprawdę doskwiera.

  03.05.2020 20:32
 • Sissi (gość)

  Nalezy mu pomoc a nie się uzalać.Depresja każdego może położyć na łopatki

  03.05.2020 20:22
 • Ryba (gość)

  Nisko upadł ,żal mi go

  03.05.2020 20:15
 • FR (gość)

  Osoba publiczna, aktor i to dobry aktor a tak nisko upadł.

  03.05.2020 20:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×