"Rodzinka nie z tej ziemi" od 21 lutego w kinach!

Reżyseria: Cal Brunker (współtwórca “Jak ukraść księżyc", “Epoka lodowcowa 4")

Multimedia

Strefa 51 od wielu lat budzi fascynację miłośników teorii spiskowych. W tajnej, oddalonej od ciekawskich oczu bazie wojskowej miały znajdować się dowody na istnienie pozaziemskich form życia. Już od najbliższego piątku, w komedii dla małych i dużych - RODZINKA NIE Z TEJ ZIEMI, ciekawscy będą mogli poznać tajemnice kosmicznej ferajny!

Wiemy już że Strefa 51 istnieje, ale w jaki sposób międzyplanetarni podróżnicy mogą się z niej wydostać? Nic prostszego! Wystarczy że wymyślą jakiś fajny gadżet a Ziemianie wypuszczą ich wolno! Jak się bowiem okazuje, bohaterowie RODZINKI NIE Z TEJ ZIEMI wynaleźli masę nowinek technologicznych, z których mieszkańcy planety Ziemia korzystają na co dzień. Tak oto posiadający cztery ręce Pełzior wynalazł ekran dotykowy, a bibliotekarka Łypcia wkurzała się, że musi szukać książek, więc wymyśliła wyszukiwarkę.

Myśleliście że ludzie to takie bystrzaki? A jak sądzicie, kto stworzył internet, portale społecznościowe, komórki czy animację komputerową?

Gatunek: komedia animowana Produkcja: USA 2013 Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Film twórców "Jak ukraść księżyc" i "Epoki lodowcowej 4". Kosmiczna zabawa w stylu "Potwory kontra obcy".

Astronauta Scorch Supernova uchodzi za bohatera narodowego populacji planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S.. Międzyplanetarny podróżnik nie zdaje sobie sprawy, że jej mieszkańcy nie zareagują przyjaźnie na widok przybysza z innej planety. Tkwiącemu po uszy w tarapatach bohaterowi przychodzi z pomocą brat Gary, a gdy on również wpadnie w pułapkę Ziemian, na ratunek ruszy cała rodzinna flotylla Supernovych, która udowodni, że w rodzinie nieziemska wręcz siła!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×