"Rodzinka w opałach". Nowy serial w Romance TV? Godny następca "Nauczyciela"? Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Już 8 września na antenie Romance TV zapanuje chaos, a to za sprawą nowego serialu „Rodzinka w opałach”! Dotychczas uporządkowane życie rodziny Maybacher zmieni się nie do poznania, kiedy dzieci zaczną dojrzewać… Powiedzenie „małe dzieci – mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot” dokładnie odzwierciedla ich nową sytuację, o czym widzowie przekonają się podwójnie w każdą sobotę września, bo Romance TV wyemituje po dwa premierowe odcinki, o godz. 20:00 i 21:00

Multimedia

GODNY NASTĘPCA "NAUCZYCIELA"?

„Rodzinka w opałach” to kolejny współczesny serial dla całej rodziny, jaki zagości na antenie Romance TV. Po „Nauczycielu”, ze szkoły przeniesiemy się do domu rodziny Maybacher, by obserwować ich codzienne życie… i będzie naprawdę ciekawie! Emocji nie zabraknie, a wciągające wątki nikomu nie pozwolą się nudzić, od najmłodszych członków rodziny, po najstarszych. Serial przedstawi nam różne oblicza dojrzewania, pokaże rodzinne nieporozumienia, ale też wątki miłosne.

Nowy serial w Romance TV! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W serialu w rolach głównych występują aktorzy doskonale znani z innych produkcji obecnych na kanale Romance TV. Zobaczymy m.in. Pasquale’a Aleardi („Lato w Paryżu”), Chiarę Schoras („Gang mam”, „Gang mam – Matka chrzestna”, „Lato na Węgrzech”) i Anette Frier („Danni Lowinski”, „Gang mam”, „Gang mam – Matka Chrzestna”, „Sophie Gotuje”).

CO CZEKA NAS W PIERWSZYCH ODCINKACH "RODZINKI W OPAŁACH"?

Kiedy dzieci stają się nastolatkami to sygnał, że dla rodziców zaczyna się stan wyjątkowy, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy rozpęta się prawdziwa burza… Dla Jana często dzieję się to już z samego rana, gdy próbuje obudzić córkę, która, lekko mówiąc, nie przepada za porannym wstawaniem. Ponadto Jan jest bliski załamania nerwowego, kiedy odkrywa w łazience pozytywny test ciążowy. Zatroskany odwiedza rodziców, gdzie dowiaduje się o ich rozstaniu. Tak właśnie wygląda początek dnia, który zostanie w pamięci Jana do końca życia…

Nowy mini serial w Romance TV [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kolejny odcinek to ciąg dalszy kłopotów – Jan i Sara postanawiają na razie nie mówić nikomu o ciąży, co nie podoba się ich dorastającej córce Carli, która postanawia się wyprowadzić. A kto udzieli lepszego schronienia niż babcia, która właśnie została porzucona? Carla jednak szybko przekonuje się, że to nie był dobry pomysł. Jan natomiast ledwo daje sobie radę z natłokiem problemów i obowiązków, a musi jeszcze troszczyć się o utrzymanie swoich bliskich. Budowa domu rujnuje rodzinne finanse, czego przyczyną jest architektka Julia, siostra Jana, którą projektowanie domu najwyraźniej przerosło.

Na serial "Rodzinka w opałach" telewizja Romance TV zaprasza w soboty 8, 15 i 22 września od godz. 20:00 (dwa odcinki)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×