"Rodzinka.pl". Adam Zdrójkowski nie zda matury 2019! Przekłada egzamin!

Adam Zdrójkowski razem ze swoją dziewczyną Wiktorią Gąsiewską wygrał pierwszą polską edycję programu "Dance, Dance, Dance", a w maju 2019 powinien przystąpić do egzaminów maturalnych. Jak się jednak okazuje, młody aktor nie zda w tym roku matury.

Multimedia

Adam Zdrójkowski jest w klasie maturalnej i w maju 2019 powinien przystąpić do egzaminów dojrzałości. Umówił się nawet ze swoją ukochaną Wiktorią Gąsiewską, że razem będą starać się o przyjęcie do szkoły teatralnej. Wiktoria jest o rok starsza od Adama i maturę ma już za sobą. Specjalnie dla niego zrobiła sobie rok przerwy od nauki.

FINAŁ był ustawiony?! Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie powinni wygrać?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że ich wspólny udział w programie "Dance, Dance, Dance", w którym zwyciężyli, nadszarpnął pozycję Zdrójkowskiego w szkole. Gwiazdor "Rodzinki.pl" całe dnie spędzał na planie serialu lub na sali treningowej przed kolejnymi odcinkami tanecznego show TVP i nie miał czasu na naukę. Jak sam przyznaje, jego oceny pozostawiają wiele do życzenia.

Jak czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie", Adam zdecydował, że nie będzie przystępować do matury w tym roku. Jego mama, Edyta Zdrójkowska poinformowała także media, że jej syn będzie zdawał maturę za rok. Każdy, kto pracował z Adamem nie ma wątpliwości, że nie będzie miał wtedy problemów ze zdaniem egzaminów - jest bowiem bardzo ambitny i dojrzały. Co na to Wiktoria? Tego nie wiadomo.

Adam Zdrójkowski wystąpi w kolejnej edycji? Kto będzie mu towarzyszył?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zybi (gość)

    W życiu trzeba łapać okazje. Mogą się nie powrórzyć drugi raz. Maturę zrobi za rok. To nie jest facet dla którego matura to coś nie do przejścia. Na inteligencji mu nie zbywa.

    23.04.2019 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×