"Rodzinka.pl". Adam Zdrójkowski przechodzi trudne chwile. Rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Teraz opowiedział o chorobie

Adam Zdrójkowski przechodzi trudne chwile. Niedawno media obiegła informacja o jego rozstaniu z Wiktoria Gąsiewską. Teraz młody aktor otworzył się na temat zdrowia i zaburzeń natury psychicznej, z którymi się zmagał.

Multimedia

Od kilku tygodni media rozpisują się o rozstaniu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej, którzy do niedawna uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Młodzi aktorzy jeszcze we wrześniu br. pozowali do wspólnych zdjęć. Po finale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" Wiktoria Gąsiewska została jednak przyłapana przez paparazzi w towarzystwie tancerza, Jakuba Lipowskiego. Zdrójkowskiemu było z tego powodu bardzo przykro.

Wiktoria Gąsiewska chwali się nowym mieszkaniem, a fani dopytują o ZdrójkowskiegoZobacz więcej

Adam Zdrójkowski rozstał się z Wiktorią Gąsiewską. Teraz opowiedział o chorobie

Obecnie Adam Zdrójkowski skupia się przede wszystkim na pracy. Młody aktor bierze udział w jubileuszowej, 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Zdrójkowski przyznaje jednak, że występy w tego typu programach wiele go kosztują. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o początkach depresji.

Po jednym z programów miałem tak, że rzeczywiście miałem duże zjazdy adrenaliny, później początkowe stadium depresji. Nie mówię, że teraz tak będzie absolutnie. Ale faktycznie, branie udziału w takim programie, który trwa 4 miesiące i nagle z takiego zwykłego życia wchodzisz na takie obroty, że przez 4 miesiące codziennie masz od rana do wieczora zaplanowany dzień i w momencie, kiedy nagle wszystko mija, to jest to fatalne uczucie – wyjaśnił Zdrójkowski.

Zobacz galerię

Adamowi Zdrójkowskiemu życzymy teraz dużo spokoju!

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×