"Rodzinka.pl". "Będzie dobrze, kochanie" zastąpi serial o Boskich? To możliwe!

To pewne - to już koniec "Rodzinki.pl"! Mamy za sobą już ostatni odcinek serialu o Boskich, więc pojawiły się pytania, co zastąpi tę produkcję. Jest już nawet jeden kandydat! Jaki? Sprawdźcie!

Multimedia

Koniec "Rodzinki.pl" - co ją zastąpi?

Niedawno okazało się, że 16. sezon "Rodzinki.pl" będzie ostatnim! Gwiazdy serialu nie ukrywały, że to dla nich zaskoczenie, ale decyzja ta okazała się nieodwołalna. Ostatni odcinek "Rodzinki.pl" mamy już za sobą.

Ludwik romansuje z Agatą? Koniec małżeństwa Boskich? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu?Zobacz więcej

Teraz zaczęto zastanawiać się, jaka produkcja mogłaby zastąpić serial o Boskich. Według medialnych doniesień ma to być "Będzie dobrze, kochanie", w którym jedną z głównych ról gra Wiktoria Gąsiewska, czyli Agata z "Rodzinki.pl". Jest to pierwszy w Polsce serial telewizyjny nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych. Jest realizowany w domach aktorów, którzy swoje role odrywają w autentycznych wnętrzach i strojach. Odcinki formą przypominają połączenia wideo za pomocą komunikatorów internetowych.

Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce "Rodzinkę.pl" - zdradziła w rozmowie z "Pudelkiem" jedna z osób z produkcji serialu.

Czy te doniesienia okażą się prawdziwe? Czas pokaże!

Finał za nami! Małgorzata Kożuchowska niezadowolona z zakończenia serialu. Jak to skomentowała?Zobacz więcej

"Będzie dobrze, kochanie" - o czym jest?

Głównymi bohaterami są Justyna (Wiktoria Gąsiewska) i Artur (Filip Gurłacz), którzy mieli niedługo wziąć ślub i planowali huczne wesele. Miesiące przygotowań przekreślił wybuch epidemii. Do tego niedoszły pan młody utknął w Australii, gdzie wyjechał do pracy. Narzeczeni martwią się nie tylko ceremonią, która stanęła pod znakiem zapytania. Obawiają się przede wszystkim długiej rozłąki. Walczą o to, by być razem. Wsparcia udzielają im bliscy. Justyna może liczyć na matkę Lilkę (Ilona Ostrowska) i ojca Waldka (Jacek Lenartowicz). Także rodzice Artura, Elżbieta (Dorota Chotecka) i Zygmunt (Tomasz Sapryk), próbują służyć radą w tej trudnej sytuacji. Pomocne okazują się także babcia Justyny (Bożena Dykiel) i przyjaciółka Lilki, Ewa (Anna Dereszowska).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • fanka (gość)

  rodzinka to rodzinka to było ładnych parę lat liczę ze wrocicie

  10.05.2020 19:03
 • Notes jpolski (gość)

  Rodzinka pl był to serial komediowy na Amrkanskiej Licencji Polska produkcja serialu zaczęła się psuć kiedy producent serialu niepokucil się copieniedze zaktorami itvp Polska.uwazaj żebyś sobię szklanek nie stukla Magdalena Stusznska Tomasz Karolak

  10.05.2020 17:22
 • Notes jpolski (gość)

  Rodzinka pl był to serial komediowy na Amrkanskiej Licencji Polska produkcja serialu zaczęła się psuć kiedy producent serialu niepokucil się copieniedze zaktorami itvp Polska.uwazaj żebyś sobię szklanek nie stukla Magdalena Stusznska Tomasz Karolak

  10.05.2020 17:17
 • Polak z Mazur (gość)

  Tele kamera tele Tydzień dla Reżysera Bartosza Kubera film Będzie dobrze kochanie

  10.05.2020 15:46
 • Europa polak (gość)

  Będzie dobrze kochanie Tele Kamera 2020rRezyserBartoszKubera

  10.05.2020 14:50
 • Europa polak (gość)

  Rodzinka pl chociaż korzuchoska Małgorzata nie drze Mordy skaypaja Mamo skaypa

  10.05.2020 14:45
 • Europa polak (gość)

  Będzie dobrze kochanie dziękuję Reżyserowi Bartkowi Kubrze spaniala obsada aktorska

  10.05.2020 14:40
 • Anonim (gość)

  I dobrze, ,,Będzie dobrze, kochanie" to lepszy serial od rodzinki.pl.

  10.05.2020 10:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×