"Rodzinka.pl". Boscy kiedyś i dziś. Jak zmienili się aktorzy od pierwszych odcinków?

Właśnie mija 10 lat od premiery "Rodzinki.pl"! Dziś przypominamy, jak na samym początku serialu wyglądali aktorzy grający główne role i jak się zmienili. Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

10 lat "Rodzinki.pl"

Boscy gościli w naszych domach przez długi czas, ale w końcu nadszedł koniec serialu uwielbianego przez widzów. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że "Rodzinka.pl" nie doczeka się kolejnych sezonów, ale teraz świętujemy 10 lat od premiery produkcji o Boskich!

Koniec "Rodzinki.pl"! Dlaczego nie będzie nowych odcinków? Małgorzata Kożuchowska komentuje!Zobacz więcej

"Rodzinka.pl" - jak zmieniali się aktorzy?

Od samego początku obsada serialu pozostawała niezmienna. Członków rodziny Boskich zagrali: Małgorzata Kożuchowska (Natalia), Tomasz Karolak (Ludwik), Maciej Musiał (Tomek), Adam Zdrójkowski (Kuba) i Mateusz Pawłowski (Kapcer). W pierwszych sezonach serial opowiadał o losach małżeństwa z trójką synów w wieku szkolnym, ale wraz z czasem, chłopcy nieźle wyrośli! Mają żony, dziewczyny, a nawet dzieci! Ponieważ od początku wcielali się w nich ci sami aktorzy, możemy zaobserwować, jak zmieniali się podczas tych 10 lat!

Jak Boscy wyglądali kiedyś? Sprawdź naszą galerię, by dowiedzieć się, jak się zmienili!

Zobacz galerię

Aktorzy ze łzami w oczach żegnają się z serialem. "Emocje biorą górę"Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • AG (gość)

    Najgorszy serial, jaki znam. Nie wiem, dlaczego tak bardzo wyeksponowany jest wrzask Kożuchowskiej? Jeśli twórcy myślą, że tym może przyciąga widzów, to są w wielkim błędzie. Proponuję nagrać sobie ten wrzask i posłuchać przez 5 minut dziennie. Serial nie wnosi żadnych pozytywnych przykładów z życia. Większość to spory, agresja i wszystko, co się z tym wiąże. Przewaga widzów ma zapewne już dość tych durnych waśni, które akcentowane są krzykiem aktorki. Czy nie można stworzyć bardziej ludzkiego serialu, gdzie wygrywają: mądrość, przyjaźń, zaufanie i inne, bardziej ludzkie cechy? Nie wiem, czy to, co się dzieje w tej rodzinie ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pomyślcie trochę a może stworzycie wreszcie coś dla ludzi, bo ten serial na pewno takim nie jest.

    20.10.2021 17:18
  • Mili (gość)

    Tęsknię za tym serialem😭😭😭najlepszy jaki był.

    23.05.2021 10:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×