"Rodzinka.pl". Ciąża Magdy zdominuje nowy sezon! Jak Natalia i Ludwik odnajdą się w roli dziadków?

Magda w "Rodzince.pl" w ciąży! Jej błogosławiony stan zdominuje nowy, 14. już sezon serialu. Jak Natalia i Ludwik Boscy odnajdą się w roli dziadków? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Rodzinka.pl" sezon 14. od piątku, 1.03.2019 o godz. 21:45 w TVP2! - sprawdź program tv

Rewolucja w życiu Boskich! W nowym sezonie okaże się, że Magda (Olga Kalicka) jest w ciąży z Tomkiem (Maciej Musiał). Jest stan będzie punktem wyjścia dla innych, zabawnych wątków. Jak w roli dziadków odnajdą się Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak)?

Olga Kalicka urodziła! Zobacz, jak aktorka i jej partner powitali na świecie synka!Zobacz więcej

Nad małżeństwem Boskich w serialu "Rodzinka.pl" zawisną czarne chmury. Ludwik coraz częściej będzie wyjeżdżał w delegacje do Poznania. Nie niepokoiłoby to Natalii, gdyby nie fakt, iż wyjazdy wiążą się ze spotkaniami z pewną osobą... Tymczasem, u Kuby (Adam Zdrójkowski) stara pieśń - jest z Paulą (Julia Wieniawa), ale Agata (Wiktoria Gąsiewska) wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

Przypomnijmy, że ciąża Magdy podyktowana została tym, że wcielająca się w nią Olga Kalicka naprawdę spodziewała się dziecka, które jest już na świecie. Zdjęcia musiały więc być przyspieszone i zamiast w marcu - jak to zwykle bywało - zakończyły się już w listopadzie.

Gwiazda "Rodzinki.pl" o miłości i reklamowaniu wszystkiego!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bella (gość)

    Uwielbiam ten serial. ja też jestem w ciąży i bardzo pomógł mi cyclotest myway, koleżanka mi poleciła i nie żałuję że kupiłam :D

    12.02.2019 13:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×