"Rodzinka.pl". Duży spadek oglądalności serialu! Nie będzie kolejnych sezonów?

Odkąd serial "Rodzinka.pl" zmienił dzień i porę emisji, stracił mnóstwo widzów! Czy to znaczy, że sezon 15. będzie ostatnim? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Rodzinka.pl" - co z 16. sezonem?

"Rodzinka.pl" od początku podbiła serca fanów i dzięki temu mogliśmy oglądać aż 15. sezonów przygód szalonej rodzinki Boskich! Dlaczego teraz coś się zmieniło i serial traci fanów?

Kontrowersyjna scena z Małgorzatą Kożuchowską podzieliła internautów. Głos zabrała specjalistka!Zobacz więcej

Według danych portalu Wirtualnemedia.pl "Rodzinka.pl" z tygodnia na tydzień traciła widzów! Kiedyś serial gromadził przed telewizorami miliony, a teraz niewiele ponad 900 tysięcy widzów. Wygląda na to, że wszystkiemu winna jest zmiana daty i pory emisji. Odkąd serial emitowany jest w niedzielne popołudnia, a nie piątkowe wieczory, fani są bardzo zawiedzeni. Większość z nich przyznaje, iż tak przyzwyczaiło się poprzedniej pory emisji, że po prostu zapomina, by obejrzeć ulubiony serial! Inni twierdzą, że perypetie Boskich nie są już tak zabawne jak kiedyś...

Na razie nie zapadła decyzja w sprawie kolejnego, 16. sezonu. Czy zobaczymy kolejne odcinki? Powinna powstać kolejna seria?

Ślub w rodzinie Boskich?! Olga Kalicka w pięknej sukni ślubnej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fan (gość)

    Sama seria super. Dramat to dacie się w każdym odcinku P. Kożuchowskiej. Źle to się wtedy ogląda. Ktoś już dawno powinien z tego wnioski wyciągnąć. Kolejny sezon zdecydowanie TAK Polecam więcej spraw życiowych a nie tylko co rusz podteksty sexualne u dzieci jak i u starszych. Serio.

    24.01.2020 07:13
  • Tina (gość)

    A ja czekam na więcej. Nie zawsze mogłam oglądać ze względu właśnie na porę emisji.

    15.12.2019 16:57
  • Justyna (gość)

    W pierwszym sezonie pelno bylo milosci.. Tolerancji.. Serial byl z przeslaniem a dodatkowo mial bawic polskie rodziny. Teraz widzimy kryzys.. Taki sam jaki jest w polskich rodzinach.. Nikt nie ma czasu na spedzanie czasu z rodzina - zabolalo mnie, to, ze nikt nie chcial ogladac albumu. A scena z Ludiwkiem i Natalka, w ktorej mowia, ze nie potrafia byc rodzicami doroslych dzieci - jest to realny dramat wielu rodzin.. Dlatego tak duzo jest rozwodow po 20 latach wspolnego zycia.

    Kacper gra dopiero rozpoczynajacego podrygi zboczenca.. Mam nadzieje, ze to sie zmieni w 16 sezonie, bo pamietamy go jako slodkiego Kacperka i chcemy aby nadal byl dobry :)

    15.12.2019 04:15
  • ff4f4ff (gość)

    Będzie nowy sezon, bo ta mała Zosia na insta wstawiła zdjęcie na planie nowego sezonu.

    10.12.2019 10:55
  • Emma (gość)

    Zgadzam się ten sezon jest najgorszy a najbardziej Natalia. Nie lubiłam Magdy ale w tym sezonie nie dziwię się jej. Nic Natalii nie pasuje to ich dziecko i nie powinna się wtrącać. Przestała karmić piersią źle, żłobek źle, za rzadko przychodzą źle, nie wiezli ślubu źle, wzięli też źle. Ludwik dobrze powiedział że ciężko ją zadowolić. Ale przyjemniej on próbował rozładować atmosferę ona tylko się drze i ucieka na górę jak coś nie jest po jej myśli.

    08.12.2019 16:38
  • olka (gość)

    Tego nie da się już oglądać. Jeden odcinek podobny do drugiego. Wątek Agaty jako lolitki i Ludwika jest niesmaczny. Ciągłe nawiązania do seksu i czynności seksualnych, wulgarne stroje i zachowanie Agaty, przedstawianie jej jako jedynie obiektu seksualnego. Wątek Pauli i Kuby...Kuba typowy "byczek" imprezowy, niekumaty i dziecinna, przygłupia dziewczyna. Ciągle tylko zostaje na noc, przedstawiana jako głupia dziewucha, której tylko sex w głowie. Natalka to sfrustrowana, wredna i złośliwa stara baba. Wszystko jej przeszkadza, nikt nie jest mądrzejszy, ładniejszy, lepiej ubrany niż ona. Zachowuje się jak wariatka czy dotyczy to synów, wnuczki lub dziewczyn synów. Koleżanki Natalki to stare, durne babska. Jedna stara panna umawiająca się z kurduplem mieszkającym z mamusią a druga to nieszczęśliwa mężatka z dużymi problemami z nadwagą, które są wyśmiewane. Kacper niegdyś miły chłopak to , nieśmiały leń z którego robią wulgarnego podrywacza. Już nie będę oglądać tego badziewia z pijaczkiem Markiem.

    08.12.2019 12:06
  • Amy (gość)

    Boże ja się wcale nie dziwię Ludwikowi że w ostatnim odcinku zaproponował Natalii żeby się rozstali. W obecnym sezonie kompletnie do siebie nie pasują . Wrzeszcza na siebie Natalia jest pokazana jako emocjonalnie rozchwiana kobieta wiecznie sflustrowana. Wiecznie ma jakieś pretensje i wiecznie jest niezadowolona . Nie dziwię się Magdzie że tak ja traktuje . Ja mam podobną teściowa a jestem dla niej dużo gorsza niż Magda dla Natalii . Bo teściowa najchętniej by rządziła mną i moim mężem . Też wzięliśmy ślub nie zapraszając nikogo z rodziny to nasze życie i nikt nie ma prawa mieć o to pretensji .

    08.12.2019 00:21
  • Lola (gość)

    Pora emisji do bani ! W piątki po Barwach szczęścia to dobra pora

    07.12.2019 15:22
  • Lola (gość)

    Pora emisji do bani ! W piątki po Barwach szczęścia to dobra pora

    07.12.2019 15:22
  • Wiola (gość)

    to prawda! Magda ma okropną rolę złej synowej, jakaś podła. Natalia ciągle tylko krzyczy, non stop, w ogóle nie ma w niej radości. Krzyk to mamy u siebie w domu. Watek Agaty i Ludwika czy Filipa i Natalii totalne dno. Kacper był super chłopcem, a teraz naburmuszony dzieciak bez siły zycia. to miało bawić, a teraz każdy na siebie wrzeszczy i wiecznie niezadowolona natalia

    06.12.2019 12:23
  • Ja (gość)

    Ha ha ha.... co to za konentarze... serial SUPER!! Godzina i dzień emisji do bani.

    05.12.2019 20:18
  • Ania (gość)

    Niech jeszcze później emitują odcinki to na pewnie będzie oglądalność bo dla mnie jest paranoja że taki serial który mogą oglądać dzieci puszczany jest o 22

    05.12.2019 19:56
  • Zosia (gość)

    Czy nie może być normalne, paniMalgosia nieraz zachowuje się jak opętany, wrzeszczy, krzyczy jaki przykład dla dzieci.

    05.12.2019 13:26
  • Alicja (gość)

    Proszę się zastanowić gdzie w rodzinie matki tak krzyczą. W patologicznej. A Kożuchowska zachowuje się jak by wszystko jej wolno było i każdy toleruje ja Lubiłam ten serial ale te okropne wrzaski Kozuchowskiej dobija mnie. Producenci zepsuliscie serial. Kożuchowska do wyrzucenia już nie lubię tej aktorki. .

    05.12.2019 06:47
  • Alicja (gość)

    Rodzinka pl lubiłam ten serial do czasu kiedy Kożuchowska zaczęła tego ryja wydzierac. Jeżeli włączę o ona się drze od razu przełącza kanał. Nawet moja mama oglądała a teraz mówi nie da się tej Kozuchowskiej ogladac. Zepsuła swój wizerunek przez tą gębę. Kto jej tak daje tam się drzec. Gdzie w rodzinie matki tak krzyczą?

    05.12.2019 06:40
  • ligia (gość)

    to nie zmiana pory emisji. Teraz serial jest paskudny,wrzaski, kłótnie, nienawiść.Starzy się nienawidzą,role dzieci okropne,ta paskuda od dupowatego tomka najgorsza,nie do komedii, najmlodszy gnojek stracił dziecięcy wdzięk,totalne drewno aktorskie i rola nieprzyjemna, ciagle marudny,naburmuszony.Brak pomyslu na dziadka,ktory byl rewelacyjny.Teraz serial sięgnął dna,nie ma co zwalac na porę emisji