"Rodzinka.pl". Emilia Dankwa dorastała na oczach całej Polski! Jak zmieniła się serialowa Zosia?

"Rodzinka.pl" przez wiele lat była jednym z największych serialowych hitów TVP. Wielu widzów wciąż nie może pogodzić się z decyzją Telewizji Polskiej o zaprzestaniu produkcji serialu, jednak jest to już nieodwołalne. Dziecięcy bohaterowie "Rodzinki.pl" dorastali na oczach całej Polski. Zobaczcie, jak przez ten czas zmieniła się Emilia Dankwa, czyli serialowa Zosia!

Multimedia

EMILIA DANKWA - JAK ZMIENIŁA SIĘ ZOSIA Z "RODZINKI.PL"?

"Rodzinka.pl" to serial, który pokochali Polacy. Prosta historia o prostej rodzinie, ich rozterki, przeżycia, emocje, a także konflikty małżeńskie, rodzicielskie i próba radzenia sobie z dorastającymi dziećmi. To musiał być hit!

Dziecięcy bohaterowie "Rodzinki.pl" praktycznie dorastali na oczach całej Polski. Jedną z takich osób z pewnością jest Emilia Dankwa, czyli serialowa Zosia. Dankwa urodziła się 16 lutego 2005 roku w Warszawie i "Rodzinka.pl" była pierwszą produkcją, w której się pojawiła. Później zdolna dziewczynka miała okazję zagrać także m.in. w filmie "Być jak Kazimierz Deyna" (2012), filmie "Zbliżenia" (2014) oraz serialu "Belfer". W międzyczasie znalazła się także na planach "Prawa Agaty" oraz "Na krawędzi".

Wiktoria Gąsiewska w skąpym stroju kąpielowym! Fani zachwyceni figurą aktorki!Zobacz więcej

Dzisiaj Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę. Czy zostanie profesjonalną modelką? A może zdecyduje się na karierę w modelingu? Wszystkie drzwi są otwarte przed Emilią, a my życzymy powodzenia!

Zobaczcie w naszej galerii jak na przestrzeni lat zmieniła się Emilia Dankwa!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xd (gość)

    Czuje że bd niezłym szonem

    15.07.2020 09:45
  • kolo (gość)

    prześliczna

    09.07.2020 17:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×