"Rodzinka.pl". Emilia Dankwa dorastała na oczach całej Polski. Serialowa Zosia ma już 16 lat i zachwyca urodą! Jak się zmieniała?

Dziecięcy bohaterowie "Rodzinki.pl" dorastali na oczach całej Polski. Emilia Dankwa w hitowej produkcji TVP wcielała się w Zosię, koleżankę Kacperka Boskiego. Zobaczcie, jak zmieniła się młodziutka aktorka, która szybko stała się ulubienicą widzów. Emilia Dankwa jest już nastolatką i zachwyca urodą! Sprawdźcie, jak się zmieniała!

Multimedia

EMILIA DANKWA - JAK ZMIENIŁA SIĘ ZOSIA Z "RODZINKI.PL"?

"Rodzinka.pl" to serial, który pokochali Polacy. Prosta historia o prostej rodzinie, ich rozterki, przeżycia, emocje, a także konflikty małżeńskie, rodzicielskie i próba radzenia sobie z dorastającymi dziećmi. To musiał być hit!

Dziecięcy bohaterowie "Rodzinki.pl" praktycznie dorastali na oczach całej Polski. Jedną z takich osób z pewnością jest Emilia Dankwa, czyli serialowa Zosia. Dankwa urodziła się 16 lutego 2005 roku w Warszawie i "Rodzinka.pl" była pierwszą produkcją, w której się pojawiła. Później zdolna dziewczynka miała okazję zagrać także m.in. w filmie "Być jak Kazimierz Deyna" (2012), filmie "Zbliżenia" (2014) oraz serialu "Belfer". W międzyczasie znalazła się także na planach "Prawa Agaty" oraz "Na krawędzi".

Faustyna Wespińska zachwyca w stroju kąpielowym! Polka ma szansę na wysokie miejsce w międzynarodowym konkursie piękności?Zobacz więcej

Dzisiaj Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę. Czy zostanie profesjonalną modelką? A może zdecyduje się na karierę w modelingu? Wszystkie drzwi są otwarte przed Emilią, a my życzymy powodzenia!

Zobaczcie w naszej galerii jak na przestrzeni lat zmieniła się Emilia Dankwa!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • 24325350065959 (gość)

  Cchciałabym się spotkać z ludźmi z rodzinki.pl

  03.07.2021 21:19
 • Xd (gość)

  Czuje że bd niezłym szonem

  15.07.2020 09:45
 • kolo (gość)

  prześliczna

  09.07.2020 17:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×