"Rodzinka.pl". Emilia Dankwa dorastała na oczach całej Polski. Serialowa Zosia ma już 16 lat i zachwyca urodą! Zobaczcie, jak się zmieniła!

Emilia Dankwa na ekranie zadebiutowała jako dziecka i właściwie dorastała na oczach całej Polski! Serial "Rodzinka.pl", w którym wcielała się w Zosię, koleżankę Kacperka Boskiego, przyniósł jej ogromną popularność. Dzisiaj Emilia Dankwa ma już skończone 16 lat i zachwyca urodą! Zobaczcie, jak się zmieniła!

Multimedia

EMILIA DANKWA - JAK ZMIENIŁA SIĘ ZOSIA Z "RODZINKI.PL"?

"Rodzinka.pl" to serial, który pokochali Polacy. Prosta historia o prostej rodzinie, ich rozterki, przeżycia, emocje, a także konflikty małżeńskie, rodzicielskie i próba radzenia sobie z dorastającymi dziećmi. To nie mogło się nie udać.

Dziecięcy bohaterowie "Rodzinki.pl" praktycznie dorastali na oczach całej Polski. Jedną z takich osób z pewnością jest Emilia Dankwa, czyli serialowa Zosia. Dankwa urodziła się 16 grudnia 2005 roku w Warszawie i "Rodzinka.pl" była pierwszą produkcją, w której się pojawiła w tak dużej roli. Później zdolna dziewczynka miała okazję zagrać także m.in. w filmie "Być jak Kazimierz Deyna" (2012), filmie "Zbliżenia" (2014) oraz serialu "Belfer". W międzyczasie znalazła się także na planach "Prawa Agaty" oraz "Na krawędzi".

Maria Pawłowska zachwyca jako Miszelka w serialowym hicie TVP! Gdzie jeszcze można ją obejrzeć?Zobacz więcej

Dzisiaj Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę. Czy zostanie profesjonalną modelką? A może zdecyduje się na karierę w modelingu? Wszystkie drzwi są otwarte przed Emilią, a my życzymy powodzenia!

Zobaczcie w naszej galerii jak na przestrzeni lat zmieniła się Emilia Dankwa!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Cora Gayhart (gość)

  Tworzę uczciwe wynagrodzenie z domu 1900 dolarów tygodniowo, to jest cudowne, mniej niż rok temu byłem bezrobotny w okropnej gospodarce. Przekazuję Boga na co dzień. Kiedyś byłem obdarzony tymi wskazówkami i obecnie moim obowiązkiem jest spłacać je dalej i dzielić się nimi ze wszystkimi,

  Oto, od czego zacząłem…....................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  03.04.2022 21:33
 • 24325350065959 (gość)

  Cchciałabym się spotkać z ludźmi z rodzinki.pl

  03.07.2021 21:19
 • Xd (gość)

  Czuje że bd niezłym szonem

  15.07.2020 09:45
 • kolo (gość)

  prześliczna

  09.07.2020 17:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×