"Rodzinka.pl". Emilia Dankwa ma już prawie 17 lat i właśnie pochwaliła się szczupłym brzuchem! Zobaczcie, jak dorosła serialowa Zosia!

Emilia Dankwa dla wielu widzów to wciąż dziecko, jednak nastolatka już wkrótce obchodzić będzie swoje 17 urodziny. Teraz młoda aktorka bryluje na salonach, gdzie ostatnio postanowiła pochwalić się swoim szczupłym brzuchem! Stylizacja, chociaż odważna, robiła wrażenie! Zobaczcie, jak dorosła gwiazda serialu "Rodzinka.pl"!

Multimedia

Emilia Dankwa ma już prawie 17 lat i właśnie pochwaliła się szczupłym brzuchem! Zobaczcie, jak dorosła serialowa Zosia!

"Rodzinka.pl" to serial, który pokochali Polacy. Prosta historia o prostej rodzinie, ich rozterki, przeżycia, emocje, a także konflikty małżeńskie, rodzicielskie i próba radzenia sobie z dorastającymi dziećmi. To nie mogło się nie udać.

Dziecięcy bohaterowie "Rodzinki.pl" praktycznie dorastali na oczach całej Polski. Jedną z takich osób z pewnością jest Emilia Dankwa, czyli serialowa Zosia. Dankwa urodziła się 16 grudnia 2005 roku w Warszawie i "Rodzinka.pl" była pierwszą produkcją, w której się pojawiła w tak dużej roli. Później zdolna dziewczynka miała okazję zagrać także m.in. w filmie "Być jak Kazimierz Deyna" (2012), filmie "Zbliżenia" (2014) oraz serialu "Belfer". W międzyczasie znalazła się także na planach "Prawa Agaty" oraz "Na krawędzi".

Zasłynęła w hitowym serialu TVP! Kim jest i gdzie jeszcze można zobaczyć Marię Pawłowską? Zobacz więcej

Dzisiaj Emilia Dankwa wyrosła na piękną nastolatkę. Czy zostanie profesjonalną modelką? A może zdecyduje się na karierę w modelingu? Wszystkie drzwi są otwarte przed Emilią, a my życzymy powodzenia! Teraz Emilia Dankwa korzysta ze swojej rosnącej popularności i pojawia się na kolejnych eventach. Na jednym z ostatnich postanowiła... pochwalić się swoim szczupłym i perfekcyjnym brzuchem! Odważna stylizacja robiła wrażenie! Sprawdźcie, jak zaprezentowała się Emilia Dankwa!

Zobaczcie w naszej galerii jak na przestrzeni lat zmieniła się Emilia Dankwa!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Cora Gayhart (gość)

  Tworzę uczciwe wynagrodzenie z domu 1900 dolarów tygodniowo, to jest cudowne, mniej niż rok temu byłem bezrobotny w okropnej gospodarce. Przekazuję Boga na co dzień. Kiedyś byłem obdarzony tymi wskazówkami i obecnie moim obowiązkiem jest spłacać je dalej i dzielić się nimi ze wszystkimi,

  Oto, od czego zacząłem…....................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  03.04.2022 21:33
 • 24325350065959 (gość)

  Cchciałabym się spotkać z ludźmi z rodzinki.pl

  03.07.2021 21:19
 • Xd (gość)

  Czuje że bd niezłym szonem

  15.07.2020 09:45
 • kolo (gość)

  prześliczna

  09.07.2020 17:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×