"Rodzinka.pl". Julia Wieniawa i Antoni Królikowski wrócili do siebie? Jak to się stało, że dawna para znowu jest widywana?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się dwa lata temu. Teraz ponownie są widywani razem. Czy oznacza to powrót młodych aktorów do dawnych, romantycznych relacji? Czy to w ogóle możliwe?

Multimedia

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski - co planują?

Związek Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego nie przetrwał próby czasu. Para jednak rozstała się w przyjaźni i nadal utrzymuje ze sobą kontakt. Teraz zostanie on jeszcze wzmocniony, ponieważ młode gwiazdy spotkały się na planie produkcji, będącej kontynuacją "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" Macieja Kawulskiego. Film będzie nosił tytuł "Jak pokochałam gangstera".

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się! Aktorka wydała oświadczenie!Zobacz więcej

Druga część filmu będzie opowieścią opartą na biografii gangstera Nikodema "Nikosia" Skotarczaka. Zagra go Tomasz Włosok. "Nikoś" specjalizowal się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski.

Twórcy filmu opowiedzą o świecie gangsterów z perspektywy kobiet. Produkcja będzie miała premierę na Netfliksie w pierwszej połowie 2022 roku.

Julia Wieniawa stworzyła w mieszkaniu prawdziwą dżunglę! Widać, że aktorka ma dobrą rękę do roślin!Zobacz więcej

Czy macie ochotę obejrzeć "Jak pokochałam gangstera", kiedy film już powstanie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×