"Rodzinka.pl". Julia Wieniawa i Maciej Musiał są parą? Czy to nowy aktorski romans roku?

Julia Wieniawa i Maciej Musiał są parą? Media donoszą, że młodzi aktorzy zostali przyłapani na randce! Czy gwiazdy "Rodzinki.pl" faktycznie połączyło głębsze uczucie?

Multimedia

Julia Wieniawa i Maciej Musiał są parą?

Julia Wieniawa, która nazywana jest największym odkryciem młodego pokolenia w polskim show biznesie, pokazywała się publicznie m.in. z Antkiem Królikowskim oraz Baronem z Afromental. Te związki nie przetrwały jednak próby czasu. Teraz media donoszą, że być może jej nowym ukochanym jest... Maciej Musiał.

Julia Wieniawa w #Hot16Challenge2 rapuje o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami"!Zobacz więcej

Jak podaje tygodnik "Twoje Imperium", Wieniawa i Musiał zostali przyłapani na randce. Aktorka wybrała się na Plac Zbawiciela w Warszawie, aby spotkać się ze znajomymi. W pewnym momencie miała odebrać telefon od kolegi z planu serialu "Rodzinka.pl". Jakiś czas później Musiał po nią przyjechał, a następnie odebrał z klubu. Wskazuje się, że para spędziła ze sobą sporo czasu - podobno samochód Musiała stał pod domem Wieniawy pół nocy.

Pojawiają się jednak nowe wieści na temat relacji dwójki aktorów. Pudelek, powołując się na swoje źródło, twierdzi, że oprócz Wieniawy i Musiała, w mieszkaniu aktorki były też inne osoby, spotkanie miało charakter "domówki", a aktorzy po prostu lubią się i są dobrymi znajomymi. Jaka jest prawda? To wiedzą tylko główni zainteresowani!

To już koniec serialu TVP! Zobaczie, jak zmienili się aktorzy od pierwszych odcinków!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • nina (gość)

    Maciek czy Ty się szaleju najadłeś?

    09.06.2020 21:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×