"Rodzinka.pl". Julia Wieniawa odchodzi z serialu? Młoda gwiazda pojawi się w dwóch zupełnie nowych produkcjach! [ZDJĘCIA]

Rola Pauli z "Rodzinki.pl" przyniosła Julii Wieniawie ogromną popularność. Młoda aktorka na brak propozycji zawodowych nie może jednak narzekać - najprawdopodobniej wiosna 2019 roku zobaczymy ją w dwóch zupełnie nowych produkcjach! Czy to oznacza, że odejdzie z "Rodzinki.pl", a serialowy Kuba wybierze ostatecznie Agatę?

Multimedia

Julia Wieniawa na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. Młoda aktorka gra w dwóch popularnych serialach "Rodzinka.pl" i "W rytmie serca", a już wkrótce pojawi się w kolejnych produkcjach. W przygotowaniu jest m.in. serial "Nie czekaj!" stacji Polsat, za którego produkcję odpowiada Akson Studio. W rolach głównych oprócz Wieniawy wystąpią: Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati.

Małgorzata Kożuchowska zmieniła kolor włosów!? Aktorka wprawiła wszystkich w osłupienie! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Julia Wieniawa pochwaliła się niedawno na swoim Instagramie również zdjęciem scenariusza do serialu "Rozwódki" autorstwa Agnieszki Krakowiak-Kondrackiej, która pracowała m.in. nad serialem "Na dobre i na złe".

Czy natłok obowiązków spowoduje, że młoda aktorka zrezygnuje z serialu "Rodzinka.pl" na rzecz nowych projektów? Przypominamy, że w nowych odcinkach serialu "Rodzinka.pl" tkwiący od kilku sezonów w miłosnych trójkącie Kuba (Adam Zdrójkowski) będzie musiał zdecydować się wreszcie na jedną z dziewcząt.

Fajnie, że teraz to ja mogę postarać się o te dziewczyny, a nie ciągle one o mnie. To było dość absurdalne, że dwie piękne dziewczyny zabiegają o takiego zbója. To tylko pokazuje, że dziewczyny lubią niegrzecznych chłopaków* - zauważa Adam Zdrójkowski.

Warto dodać, że odtwórca roli Kuby prywatnie jest w związku z Wiktorią Gąsiewską, czyli serialową Agatą. Czy to właśnie z nią zwiąże się na stałe, a Paula będzie musiała usunąć się w cień? Udało nam się uzyskać komentarz od agentki Julii Wieniawy, która zaprzeczyła plotkom o jej odejściu z serialu "Rodzinka.pl"

Nowe propozycje zawodowe nie zakłócają pracy Julii w serialu "Rodzinka.pl". Julia zagra w kolejnym sezonie - powiedziała serwisowi Telemagazyn.pl Marta Wieniawa.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Alien Dęśiorowska (gość)

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  21.01.2019 19:31
 • Alien Dęśiorowska (gość)

  Piękna Rodzinka Pl

  21.01.2019 19:27
 • Alien Dęśiorowska (gość)

  Najlepsza Rodzinka Pl

  21.01.2019 19:25
 • Alien Dęśiorowska (gość)

  Najfajniejsza Rodzinka Pl

  21.01.2019 19:24
 • Alien Dęśiorowska (gość)

  Świetna Rodzinka Pl

  21.01.2019 19:23
 • Alien Dęśiorowska (gość)

  Fajna Rodcinka Pl

  21.01.2019 19:21
 • Alien Dęśiorowska (gość)

  Super Rodzinka Pl

  21.01.2019 19:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×