"Rodzinka.pl". Julia Wieniawa szczerze o związku z Nikodemem Rozbickim: "Nie można się w klatce zamykać"

Przy okazji piątkowej gali wręczenia nagród Hashtagi Roku, Julia Wieniawa podzieliła się kilkoma przemyśleniami na temat swojej relacji z Nikodemem Rozbickim.

Multimedia

Wieniawa o związku z Rozbickim

W czasie gali rozdania nagród Hashtagi Roku, Julia Wieniawa udzieliła wywiadu serwisowi Pomponik. Wypowiedziała się przede wszystkim w temacie swojego związku z Nikodemem Rozbickim. Aktorka podkreśliła, że tym, co się liczy dla nich obojga jest duża dawka swobody w relacji.

- Dużą siłą naszego związku jest to, że dajemy sobie dużo przestrzeni na rozwój, na swoich różnych przyjaciół… Chociaż mamy też bardzo dużo wspólnych, więc naprawdę prawie wszystkie wolne chwile spędzamy razem. Ale Nikodem ma swój czas, swoje sprawy zawodowe, szkołę kończy, będzie pisał teraz magisterkę itd. No i nie ma takiej opcji, żebym gdzieś go tam "zabluszczała" - podkreśliła Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa stworzyła w mieszkaniu prawdziwą dżunglę! Widać, że aktorka ma dobrą rękę do roślin!Zobacz więcej

Aktorka dodała jednak, że nie w każdej sytuacji ta swoboda jest stawiana na pierwszym miejscu, chociaż zawsze ma duże znaczenie.

- Chociaż myślę, że troszkę jestem bluszczykiem, lubię go tam czasem zabluszczyć, ale staram się mu dawać przestrzeń, a on również daje mi przestrzeń na moje pasje, moją pracę zawodową. On to bardzo szanuje i rozumie. I to jest najważniejsze. Nie można się w klatce zamykać - podsumowała aktorka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×