"Rodzinka.pl". Julia Wieniawa z mamą - Martą Wieniawą-Narkiewicz w nowym reality show TVN! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Młoda gwiazda, znana z serialu "Rodzinka.pl" wystąpi z mamą - Martą Wieniawą-Narkiewicz w nowym reality show stacji TVN. O czym będzie program? Kiedy planowana jest jego premiera?

Multimedia

Julia Wieniawa to dziewczyna orkiestra. Gra w filmach i serialach, śpiewa, występuje w reklamach i programach telewizyjnych. Menadżerką Juli Wieniawy jest jej mama Marta Wieniawa-Narkiewicz. Panie współpracują ze sobą od samego początku i świetnie się ze sobą dogadują. -Mama to jest osoba, której ufam bezgranicznie i nie chciałabym, żeby ktoś mnie przejął. Ale trzeba być ostrożnym. Nie może być tak, że nagle moja mama nie jest moją mamą - podkreślała w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" Julia Wieniawa.

Małgorzata Kożuchowska została dziewczyną rapera? Zobaczcie aktorkę w sukni ślubnej na zdjęciach z planu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Party" już wkrótce Julię i jej mamę - Martę Wieniawę-Narkiewicz zobaczymy w nowym reality show stacji TVN.

To reality show oparty na amerykańskim formacie, w którym występują gwiazdy ze swoimi mamami. Zadaniem Julki będzie przygotowanie dla pani Marty szeregu często ekstremalnych zadań, które ta będzie musiała wykonać - zdradza informator magazynu.\

Szczegóły formatu nie są na razie znane. Wiadomo, że zdjęcia do odcinka z gwiazdą "Rodzinki.pl" mają być kręcone za granicą. Emisja programu planowana jest na wiosnę 2019.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×