"Rodzinka.pl". Maciej Musiał i Olga Buława są parą? Aktor został przyłapany z Miss Polski 2018!

Maciej Musiał i Olga Buława są parą! Taki wniosek nasuwa się patrząc na najnowsze zdjęcia paparazzi, którzy przyłapali jednego z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia spacerującego z Miss Polski 2018 za rękę! Co ich łączy?

Multimedia

Maciej Musiał i Olga Buława nową parą w polskim show biznesie?

Maciej Musiał - jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i najbardziej wpływowych młodych gwiazd w Europie jest zakochany? Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" został przyłapany z Miss Polski 2018 Olgą Buławą. Jak donosi Super Express modelka i stewardessa towarzyszyła mu w drodze do kościoła.

Maciej Musiał zaprzecza, że jest w związku z Natalią Uliasz. Serce młodego aktora wciąż jest wolne? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Celebryci, wpatrzeni w siebie, uśmiechnięci i nieustannie wymieniający czułe gesty, cały czas trzymali się za ręce, gdy podążali do kościoła NMP Matki Miłosierdzia na warszawskich Stegnach. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i mają się ku sobie - czytamy w tabloidzie.

Para na razie nie ustosunkowała się do medialnych doniesień. Młody aktor słynie z tego, że niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Tak m.in. komentował zamieszanie wokół wspólnego zdjęcia z Natalią Uliasz, która w lipcu 2018 roku została okrzyknięta przez serwisy plotkarskie jego dziewczyną.

Trochę dojrzewałem w show-biznesie, w mediach. Więc dzisiaj już jestem na takim etapie, że się tym tak bardzo nie przejmuję, że gdy jestem na Open'erze ze znajomymi, czekamy w szóstkę na taksówkę, ktoś robi zdjęcie, wycina czwórkę znajomych, zostaję ja z dziewczyną i przez następne pół roku ktoś mówi, że to moja dziewczyna, podczas gdy jest to narzeczona mojego kolegi (śmiech). Raczej się z tego śmiejemy – zadeklarował w rozmowie z Vivą młody aktor.

Miss Polski 2018 Olga Buława o tym, jak łączy pracę stewardessy z obowiązkami Miss!Zobacz więcej

Czy Maciej Musiał i Olga Buława rzeczywiście są parą? Jedno jest pewne - pięknie razem wyglądają!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jonny (gość)

  Wypukac po roku do wymiany, później to już rodzina a nie kochanka

  18.09.2019 13:40
 • Sound (gość)

  Była szansa , żeby ktoś zrobił z niego prawdziwego chłopa ....ale ? trudno . Znowu konferansjer i tyle .

  18.09.2019 12:45
 • Teres (gość)

  Szeroka

  18.09.2019 11:05
 • Dada (gość)

  Chyba* MUSIAŁ * 😊😊😊😊😊

  18.09.2019 09:28
 • On (gość)

  Nie no wiadomość dnia, nie spałem czekając na nią.... Jakaś masakra że już to staje się tematem nadrzędnym

  18.09.2019 08:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×